logo

Emniyet Kapıdan Satıcılar Dikkat Çekti

Çubuk’ta yeni yılı fırsat bilerek kapıdan satış yaparak insanları dolandırdıkları iddia edilen 3’ü erkek 5 kişi Çubuk Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı.

         Edinilen bilgiye göre, yeni yılı fırsat bilerek kapıdan satıcılık yapan ve epilasyon aleti ile içerisinde hediye çeki var diye hediye paketleri satan 3 erkek ve 2 bayan dan oluşan bir grubu yapılan ihbarlar üzerine, ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyon ile yakalandılar.

  Polis tarafından yapılan incelemede satıcıların epilasyon cihazı diye sattıkları ürünlerin içerisinden erkek sakal tıraş makinesi çıktı ifade edildi. Ayrıca kutuların içerisinde her hangi bir hediye çekide olmadığı tespiti yapıldığı belirtilirken, yakalanan Z.K (29), H.İ.D. (20), Ş.E.(31), A.A.(22) ve E.A.(27) hakkında dolandırıcılık yapmak ile ilgili işlem yapılarak adli mercilere sevk edildi.

 Emniyet yetkilileri bu tip konularda vatandaşları uyarırken, kesinlikle kapıdan satıcılık yapanlardan ürün almamalarını ve satıcılık yapanları da 155’e ihbar etmelerini istediler.

Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?