logo

Dernekten Teşekkür Belgesi

Çubuk ilçesinde, Yukarı Çavundur Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yaptırılan hizmet binasına katkı sağlayan mahalle sakinlerine ve hayırsever iş adamlarına teşekkür belgesi verildi.

Çubuk Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlen törene, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Yukarı Çavundur Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Osman Şahbudak, Yukarı Çavundur Mahallesi Muhtarı Habib Yavuz, hayırsever iş adamları ve mahalle halkı katıldı.

Şahbudak, törende yaptığı konuşmada, derneğin kuruluşundan bugüne kadar mahalleleri ve dernekleri için maddi ve manevi hizmet yapan herkese teşekkür etti.

Derneğin kurulmasının ardından, bir denek binası ve toplantı merkezi özlemi içerisinde olduklarını, bugün bu hayalin gerçekleştiğini anlatan Şahbudak, artık mahallelerinde de yemek verilecek ve toplantı yapılacak sosyal bir tesisin olduğunu vurguladı.

Şahbudak, “Kapısına gittiğimiz hiç kimse bizi boş çevirmedi. Dernek binamızın biran önce yapılması ve hizmete girmesi için adeta herkes birbiri ile yarıştı. Ben buradan sadece denek binamızın değil, derneğimizin kuruluşundan itibaren bu dernek için ve mahallemiz için hizmet eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından eski dernek başkanlarından Hüseyin Çelik ile yardımda bulunan Feyzullah Efe, Nurullah Deligöz, Hasan Hüseyin Çelik, Mustafa Boşdurmaz, Ahmet Yılmaz ve Hilmi Erdoğmuş’a teşekkür belgeleri verildi.

Törende ayrıca, dernek binasının kalan borcunun ödenmesi içinde gönüllülük esasına göre 22 bin lira para toplandı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?