logo

Dernekten Kaymakama Ziyaret

Çubuk İlçe Kaymakamlık binasının yeni tadilat yapılması nedeniyle, Çubuk Kaymakamı Meftun Dallı’yı, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, şehit babası Ramazan Gergin, Ahmet Şahin ve Gazi Hasan Yalama ile birlikte makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Zeki Avan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında; Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Yönetim kurulu olarak, Çubuk Kaymakamlığı tarafından, Kaymakamlık binasının yeni tadilat yapılması nedeniyle hayırlı olsun ziyaretine ve derneğimizin yapmış olduğu genel faaliyetler hakkında bilgi vermeye gelmiş bulunuyoruz, dedi.

 Çubuk İlçe Kaymakamı Meftun Dallı’da yapmış olduğu konuşmasında; “Cennet vatanımız için seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, bedenlerinin bir parçasını feda eden kahraman gazilerimize sağlıklı günler diliyorum. Çubuk İlçe Kaymakamlığı olarak, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Ayrıca derneğinizin yapmış olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ediyor ve takdir ediyorum” dedi.

 Ziyaretin anısına Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Çubuk İlçe Kaymakamı Sayın Meftun Dallı’ya, şehitler duvar saati hediye edildi.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?