logo

Demirbaş yeni projelerine hazırlanıyor

Demirbaş yeni projelerine hazırlanıyor

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, sosyal medya, yerel basın gazetecilerle bir araya geldi.
Demirbaş, Buzlu Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzundaki sosyal tesiste düzenlenen toplantıda, Çubuk’ta ilk defa üst üste iki dönem bir belediye başkanın aday gösterilmesinin kendisine nasip olduğunu belirtti.

Demirbaş, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Ak Parti adayı Turgut Altınok’un Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanması ile hem Ankara’nın hem de ilçelerinin hizmete doyacağını vurguladı.

Beş yıllık deneyim, bilgi birikimi ve yeni projelerle Çubuk’a en iyi şekilde hizmet etmeye yeniden talip olduğunu dile getiren Demirbaş, konuşmasında: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile yeniden aday gösterilmemizle birlikte seçim çalışmalarına gece gündüz demeden yoğun bir şekilde başladık. Belediyeciliğin süreklilik isteyen bir hizmet ve çalışma olduğunu düşünüyorum. Sadece 5 yılla yapabileceklerimiz sınırlı oluyor. Birkaç dönem olduğu zaman daha nitelikli çalışmalar ve eserler ortaya çıkarılıyor. Bu şehrin belediye başkanlığı yönetiminde de sürekliliğe ihtiyacı var. Daha önceki tecrübelerimizle şehrimizin gelişmesine katkı vereceğiz. Proje ekibimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu projeleri de en kısa sürede basınla ve kamuoyuyla paylaşacağız. El ele verip şehrimizi birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?