logo

ÇUGİAD Özen’le Devam

ÇUGİAD Özen’le Devam

Çubuk Girişimci İş Adamları Derneği (ÇUGİAD) 2. Olağan Genel Kurulunda tek aday olan dernek başkanı Yasin Özen tekrar seçildi.

Çubuk Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen genel kurula, Çubuk Eski belediye başkanı Adem Tuğluca,  Çudef başkanı Recep Taş, Terör Mağdurları Derneği başkanı Zeki Avan, Saadet Partisi ilçe başkanı İsa Çınar, Çubuk’ta faaliyet gösteren Çubuklu işadamı, esnaf, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

Konuşmaların ardından, divan başkanlığını Adem Tuğluca’nın yaptığı genel kurulda, Yasin Özen yeniden genel başkanlığa seçildi.

Tek aday olarak katıldığı kongrede tekrar başkan seçilen başkan Yasin Özen, derneğin yürüttüğü çalışmalardan bahsederek, birlik beraberlik içerisinde maddi ve manevi birlikteliklerini perçinlediklerini daha iyi hizmetler yapabilmek için kollarını sıvadığını söyledi.

ÇUGİAD ‘ın seçilen yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:  Başkan, Yasin Özen, Emrah Özden,  Mehmet Üzümcüoğlu,  İbrahim Hür, İlhami Özçelik, Tekin Ünal,  Fatih Özçelik,  Bünyamin Yavuz, Ferhat Kaya, Fatih Tüzün, Galip Karabudak, ve İhsan Mutlu olarak belirlendi.

#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?