logo

Çudef Recep Taş İle Devam

Çudef Recep Taş İle Devam

ÇUDEF Çubuk Dernekler Federasyonu’nun 6. olağan genel kurulu yapıldı.

Tek listeyle gidilen genel kurulda, genel başkanlığa aday olan mevcut başkan Recep Taş yeniden genel başkan seçildi.

Çubuk Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen genel kurula, Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Baki Demirbaş, Çubuk eski belediye başkanı Süleyman Haksever, CHP Akyurt İlçe başkanı Ergül Er, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, Kızılay Çubuk Şubesi Başkanı Selahattin Koç, Belediye Meclis Üyeleri, delegeler ve davetliler katıldı.

Genel kurulun açılış konuşmasında ÇUDEF Başkanı Recep Taş, Federasyon çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yapılan konuşmaların ardından, divan başkanlığını Mehmet Yiğiner’in yaptığı 60 derneğin bir araya gelerek kurduğu ve 515 delegesi olan federasyonun 6. genel kurul toplantısına geçildi.

Genel kurulda başkan adaylığı için tek listeyle gidilirken, 6 dönemdir federasyonun genel başkanlığı görevini yürüten Recep Taş yeniden genel başkanlığa seçilirken, yeni yönetim de belirlendi.

Programın sonunda ilçeye değer katanları onurlandırmak adına ÇUDEF Başkanı Recep Taş tarafından plaket ve teşekkür belgesi verildi.

#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?