logo

Çubuk’un Yeni Kaymakamı Göreve Başladı

Çubuk Kaymakamlığına atanan Cemal Şahin Göreve başladı.
Yalova’nın Altınova İlçesinden Çubuk’a tayini çıkan Cemal Şahin yeni görevine başladı.
Göreve yeni başlayan Şahin, vatandaşların en küçüğünden en büyüğüne kadar herkesin derdini bir bilip, ilçenin sorunlarını elimizden geldiği kadar çözeceğiz” dedi.

İlçenin sorunlarını ve beklentilerini öğrenmeye çalıştığını belirten Kaymakam Şahin, bir yandan ilçeyi tanımaya çalışıyor bir yanda da hoş geldin ziyaretine gelen misafirlerini ağırlıyor.

Cemal ŞAHİN Kimdir ?
1970 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Elbistan’da tamamladı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1992-1994 yılları arasında İstanbul Emniyet Müdürlüğünde çalıştı. Ardından Kaymakamlık sınavını kazanarak, Malatya Valiliğinde Kaymakamlık stajına başladı. Kaymakam adaylığı kapsamında 8 ay süresince İngiltere’de dil ve meslek eğitimi aldı. Kaymakamlık kursunun ardından sırasıyla, Rize-Kalkandere, Bitlis-Güroymak, Batman- Kozluk, Karabük-Yenice Kaymakamlıklarında bulundu. 2006 yılında Altınova Kaymakamlığına atandı ve halen bu görevini sürdürmektedir. KTÜ’ de Yüksek Lisans yaptı. Kriz Yönetimi konusunda tez hazırladı. Evli ve 1 Çoçuk babası
www.cubukajans.com yönetim olarak Sayın Kaymakamımız Cemal Şahin’e hayırlı olsun diler, yeni görevinde başarılı olmasını temenni ederiz.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?