logo

Çubuk’tan Kınama

Çubuk’tan Kınama

Çubuk’tan Kınama

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğinden Hakkâri-Çukurca karayolunda  askeri konvoyun geçişi sırasında yapılan mayınlı saldırıya kınama mesajı yayınladı.

Hakkâri-Çukurca karayolunda  askeri konvoyun geçişi sırasında yapılan mayınlı saldırının ardından  bölgeye giden takviye birliklere bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerce pusuya düşürüldü. Çıkan çatışmada birisi binbaşı 7 askerimiz şehit olduğu, 11 askerimizin de yaralandığını, yine aynı yerde aratama ve tarama yaparken 1 köy koruyucusunda maalesef yine üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Mübarek ramazan gününde askerlerimize yapılan bu hain saldırıyı yapan gözü dönmüş vatan haini PKK’lı teröristleri, destekçilerini, uzantılarını, PKK’ya terörist diyemeyenleri de şiddetle ve nefret kınıyoruz.

Gözü dönmüş vatan haini bu canilerin içlerinde zerre kadar iman ve insanlık olsa mübarek ramazan gününde insan canına kıyamazlar.

Artık bu işin ramazanı ve bayramı kalmamıştır.

Her zaman tekrar tekrar söylüyoruz. Yine üstüne basarak bir kez daha söylüyoruz. Ülkemiz genelinde terör olayları bitirilinceye kadar daha radikal tedbirlerin alınmasını ve uygulanmasını istiyoruz. İdam yasası bir an önce geri getirilmeli ve evlatlarımızın canı ile ülkemizin bütünlüğüne gasp eden teröristler idamla cezalandırılmalıdır.

Bu nedenle terör belasından en çok canları yanan bizler, bu hain saldırıda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allahtan Rahmet, Şehit Ailelerine, Yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Türk Milletine başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.

ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ

Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?