logo

Çubuk’taki Kazalarda 16 Kişi Yaralandı

Çubuk’taki Kazalarda 16 Kişi Yaralandı

Çubuk’un değişik bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarında toplam 16 kişi yaralanırken kaza yapan araçlarda çeşitli çapta maddi hasar meydana geldi.

Çubuk’ta Trafik Kazası: 1 Yaralı

Çubuk’ta üç aracın karıştığı, trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Yavuz Selim Mahallesi Sümbül Sokağı’nda Enis Çelik yönetimindeki 06 KYU 33 plakalı otomobille Devran Kerimoğlu idaresindeki 06 CEU 85 plakalı otobüs çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, Veysel Reçber yönetimindeki 06 CCY 50 plakalı başka bir otomobil daha çarptı.

Kazada yaralanan, 06 KYU 33 plakalı otomobildeki Zeynep Çelik, olay yerine gelen sağlık ekiplerince Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Otomobil Kaldırımdaki Temizlik İşçisine Çarptı:  2 Yaralı

Çubuk’ta başka bir araçla çarpıştıktan sonra kontrolden çıkan otomobil, kaldırımda çalışan temizlik işçisine çarptı

Çubuk ilçesinde başka bir araçla çarpıştıktan sonra kontrolden çıkan otomobil, kaldırımda çalışan temizlik işçisine çarptı. Kazada temizlik görevlisi ile araç sürücüsü yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde İ. Agah Çubukçu (85) yönetimindeki 06 BE 6551 plakalı otomobil ile Mustafa Yılmaz (31) idaresindeki 06 HA 438 plakalı otomobil çarpıştı. Yılmaz’ın kullandığı araç, çarpışmanın etkisiyle kontrolden çıkarak kaldırımda temizlik yapan belediye işçisi Ali Zaim’e çarptı.

Kazada yaralanan temizlik işçisi Zaim sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, hafif yaralanan sürücü ise Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sürücü, Direksiyon Başında Sinir Kriz Geçirdi

Çubuk’ta otomobiliyle seyir halindeyken sinir krizi geçiren sürücü kaldırıma çıkarak durabildi.

Edinilen bilgiye göre, kaza Cumhuriyet Mahallesi Santral Sokağı’nda meydana geldi. Sürücü Hasan Karayılmaz, 06 CGH 94 plakalı aracıyla seyir halindeyken direksiyon başında sinir krizi geçirdi. Sürücü aracıyla kaldırıma çıktıktan sonra inşaat malzemeleri satan bir iş yerinin önündeki çimento çuvallara çarparak durabildi.

Bu esnada iş yerinde bulunanlar ve trafik polisi, kriz geçiren sürücüye müdahale etti. Karayılmaz, olay yerine çağrılan ambulansla, Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Başkent’te yoğun sis kazası: 5 yaralı

Çubuk ilçesinde yoğun sis nedeniyle altı aracın karıştığı kazada, 5 kişi yaralandı.

Ankara-Çubuk yolu Yenice Mahallesi kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen İsmail Akkaşoğlu yönetimindeki 06 GJE 54 plakalı otomobile, önce Mustafa Akça idaresindeki 06 AJ 8861 plakalı otomobil, arkasından da Mehmet Akbaş yönetimindeki 06 ZRG 20 plakalı otomobil çarptı.

Kaza sonrası kapanan yolda bekleyen Hızır Demircioğlu idaresindeki 34 FJ 8529 plakalı otomobile ise sırasıyla Osman Can yönetimindeki 06 C 3485 plakalı otobüs ve Rasim Muratoğlu idaresindeki 06 M 1489 plakalı otomobil çarptı.

Altı aracın karıştığı kazada Mehmet Akbaş, Rasim Muratoğlu, Hasan Aytekin, Recep Muratoğlu ve Gökhan Bektaş yaralanırken, çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık görevlileri ambulanslarla Ankara’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Çubuk’ta Minibüs Devrildi: 6 Yaralı

Çubuk’ta bir fabrikaya işçileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Çubuk Ankara yolu Güldarpı Mahallesi Sera Kent’in karşısında meydana gelen trafik kazasında bir beton santralinde çalışan işçileri taşıyan Selami Aydın’ın yönetimindeki 06 VJ 255 plakalı minibüs, iddiaya göre sürücüsünün yoğun sis ve yolda meydana gelen su birikintisi nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi nedeniyle yoldan çıkarak devrildi.

Kazada minibüs sürücüsü Selami Aydın ile işçilerden Mehmet, Okan, Fatih, Abdullah ve Ömer yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Ankara’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Çubuk’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı

Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Çubuk Ağılcık Mahallesi yolu Ayasofya mevkisinde meydana gelen trafik kazasında Mehmet İpek (67) yönetimindeki 06 GCC 22 plakalı otomobil ile Sedat Çetin (21) idaresindeki otomobil çarpıştı.

Yaralılardan Mehmet İpek olay yerine gelen ambulansla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, Sedat Çetin ise Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?