logo

Çubuk’ta “Ulaşılmadık Üretici Kalmayacak” Kampanyası

Çubuk Tarım Kredi Kooperatifinden “Ulaşılmadık Üretici Kalmayacak” Kampanyası başlatıldı.

 

Çubuk İlçe Tarım Kredi Kooperatifleri Başkanı Hüseyin Ercan Akkan, “Ulaşılmadık Üretici Kalmayacak’ kampanyası başlatıldığını söyledi.

Akkan, yaptığı açıklamada, Tarım Kredi Kooperatifi Ankara Bölge Birliği tarafından “Ulaşılmadık Üretici Kalmayacak” kampanyası başlatıldığını, 2011 yılı için üreticilere çok çeşitli ve avantajlı krediler sunmaya başladıklarını ifade etti.

Hedeflerinin ilçedeki tüm üreticilere ulaşmak olduğunu vurgulayan Akkan,

“Bizim özellikle sıfır faizli 1 yıl vadeli besi sığırı ve 5 yıl vadeli damızlık büyük-küçükbaş hayvancılık kredileri ile yine sıfır faizli 5 yıl vadeli damlama, yağmurlama sistemleri kurulumu hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca yıllık yüzde 5 faiz ve 5 yıl vadeli anahtar teslimi hazır sera kurulumu ve her türlü zirai alet ve makine kredilerimiz başlamıştır. Çiftçilerimize üretimlerine yardımcı olmak ve onlara destek vermek için kurumumuz imkanlarını seferber etmektedir” dedi.

Çubuk ilçesinin tarım ve hayvancılık konusunda önemli bir yeri olduğunu hatırlatan Akkan, ilçedeki üretimin artırılması için vatandaşları tek tek gezerek nasıl yardımcı olabileceklerini araştırmaya başladıklarını kaydetti.

 Akkan, üretmek isteyen üyelerine ve çiftçilere her türlü kolaylığı sağlamak istediklerini de sözlerine ekledi.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?