logo

Çubuk’ta Su Abonelikleri Güncelleniyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Çubuk’taki yaklaşık 26 Bin 500 abonesini güncelleme çalışmalarına başladı.

         Çubuk’un metropol ilçe olmasının ardından, Büyükşehir Belediyesi ile İl Mahalli İdareler Müdürlüğü arasında 5594 sayılı kanun uyarınca 03.09.2007 yılında yapılan devir protokolüne göre su ve kanalizasyon hizmetleri ASKİ’ye devredildiğinden abonelik güncelleme işlemleri yine ASKİ tarafından yürütülüyor.

Konut, işyeri, bahçe ve inşaat olmak üzere dört grupta yürütülen abonelik güncellemeleri için Çubuk ASKİ Abone İşleri Şefliğine gelen vatandaşlar burada yeni bir sözleşme imzalayarak abonelikleri güncelliyor.

Abone sözleşmelerini güncellemek için Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinin girişinde ASKİ Abone Şefliğine gelen vatandaşlardan abone numarası, kimlik ve tapu belgelerinin birer fotokopisi isteniyor. Aboneler kiracı ya da iş yeri ise kira kontratı, vergi levhası ve imza sirkülerinin fotokopilerini de getirmeleri gerekiyor. Güncelleme işleminin 15 Haziran 2010 tarihine kadar devam edeceği belirtildi.

Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?