logo

Çubuk’ta Şenlik Var

Ankara Büyükşehir Belediyesince düzenlenen ‘Mahallede Şenlik Var’ panayırları Çubuk’ta açıldı. Panayır Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden tarafından açıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesince düzenlenen ve dört gün sürecek ‘Mahallede Şenlik Var’ panayırı Belediye Başkanı Lokman Özden tarafından açıldı. Başkan Özden, Barbaros Mahallesi Kordon Sokak’ta Yeşil Çubuk Parkı’nın önünde kurulan panayırın açılışını yaptıktan sonra oyun alanlarını gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Panayır alanına kurulan sahnede vatandaşlarla birlikte Türk Halk Müziği konserini dinleyen Başkan Özden, çocuklarla birlikte çeşitli gösterileri de izledi. Yeşil Çubuk  Parkının yanında kurulan ‘Mahallede Şenlik Var’ panayırında da oyun grupları, akrobasi ve sirk grubu, mini konserler, tiyatro gösterileri, trenler, akülü arabalar, şişme oyuncaklar yer alıyor.

Vatandaşların ücretsiz yararlanabileceği panayır okulların tatil edildiği son güne denk gelmesi ile de karne hediyesi gibi oldu. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği panayır alanına 7’den 77’ye ile halkı akın ediyor.

Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?