logo

Çubuk’ta Şampiyonlara Ziyafet

Çubukspor U17 Genç Takımı, Genç Küme Grubunda Ankara da 90 takım arasından ilk onun içerisine girmesini akşam yemeği ile kutladı.

Genç sporcuların başarılarından dolayı merkezi Çubuk’ta bulunan Çelebi Restoran tarafından akşam yemeği düzenlendi. Gazetecilerin, Sporcuların, Çubukspor Kulübü ve Çelebi Restoran yöneticilerinin bir araya geldiği akşam yemeğinde kazanılan başarı ve sporcuların sorunları hakkında bir süre sohbet edildi.

Yemekte bir konuşma yapan Çubukspor Altyapı Teknik Sorumlusu Oktay Demirci, kendilerine destek olarak böyle bir yemek düzenleyen Çelebi Restoran yöneticilerine teşekkür ederek, takım hakkında bilgiler verdi. Ankara’da düzenlenen Kulüpler arası Genç Küme Grubunda doksan takım arasından Çubukspor Genç Takımının ilk ona girdiğini ifade eden Demirci, takımın Play Off müsabakalarına katılmaya hak kazandığını söyledi. Çubukspor U17 Genç Takımının 32 puanının olduğunu belirten Demirci, ’’Geç takımımız oynanan maçlarda 2 mağlubiyet, 1 beraberlik ve 15 galibiyeti bulunmaktadır. Toplam puanımız 32 dir. Takımımız bu başarısı ile Play Off müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır’’ dedi

  U17’de 25 sporcusunun bulunduğunu kaydeden Demirci, bu güne kadar kendilerine kimsenin kayda değer destek olmadığını vurgulayarak,’’Bu güne kadar bizlere kimse destek olmadı. Elimizdeki malzemeler ancak 25 sporcumuza yetiyor ve onlarda eski malzemeler. Elimizde malzeme ola ve bize maddi konuda destek olan sponsorlarımız olsa yüzlerce genç, başarılı sporcumuz olur. Çubuk futbolcu üreten fabrika gibi olur. Çok zor şartlarda mücadele veriyoruz. İnşallah başarıların devamı artarak gelecek” diye konuştu.

 Okullarında ve derslerinde başarılı olan sporcularından gurur duyduğunu söyleyen Demirci, Çubukspor U17 Genç Takımının önce Ankara, sonrada Türkiye şampiyonluğu hedefi olduğunu ve 5 Aralık’ta başlayacak Play Off müsabakalarında bu duyguyu yaşayacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?