logo

Çubuk’ta Ramazan Akşamları Devam Ediyor

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Orhan Çakmak, Gönülleri Fethetti.

 

Her hafta farklı etkinliklerin yaşandığı Ramazan etkinliklerinde bu hafta da Orhan Çakmak, seslendirdiği eserleri ile dinleyenlerinin gönlünü fethetti.

Çubuk Belediyesince Atatürk Parkında gerçekleştirilen ”Çubuk’ta Ramazan Akşamları” etkinliğinin bu haftaki konuğu Türk Sanat Müziği sanatçısı Orhan Çakmak oldu. Gecede Orhan Çakmak sahneye çıkmadan önce çocuklar için çeşitli kukla gösterileri sergilendi. Daha sonra sahneye çıkan Orhan Çakmak, verdiği Türk Sanat Müziği konseri ile dinleyenlerinin gönlünü fethetti. İlçe halkının ilgi odağı olan Çakmak, peş peşe söylediği bir birinden değerli eserlerinin ardından okuduğu ilahilerle de büyük beğeni topladı.

Anne ve babalar konser dinlerken, park alanına yerleştirilen oyuncaklarda da çocuklar doyasıya oynadılar. Ayrıca gece boyunca Çubuk Belediyesi tarafından konsere gelenlere patlamış mısır ve pamuk şeker de dağıtıldı.

Sunuculuğunu Mustafa Sandıklı’nın yaptığı konsere Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Tuncay Acehan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?