logo

Çubuk’ta Operasyonu: 4 Göz Altı

Çubuk’ta Operasyonu: 4 Göz Altı

Çubuk Ankara yolunda düzenlenen operasyonda, Ankaralı Namık olarak tanınan Namık U’nun da aralarında bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı.

Bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yenice mahallesinde, Ankaralı Namık olarak bilenen türkücü Namık U’ya (36) ait 06 GBG 97 plakalı otomobili durdurdu. Otomobilde yapılan aramalarda arka koltukta 2, torpido gözünde ise 16 adet poşet içerisinde 40 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Polis, Namık U’nun yanı sıra otomobilde bulunan F.O. (26), O.Ö. (30) ve C.K’yı (40) “uyuşturucu ve uyarıcı madde imal etmek, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak” suçlarından gözaltına alındı.

Zanlılar alınan ifadelerinde uyuşturucu maddelerin kendilerine ait olmadığını söyledikleri belirtildi. Şüphelilerden C.K. ve O.Ö’nün daha öncede işledikleri çeşitli suçlardan dolayı haklarında arama kararı olduğu öğrenildi.

Yakalanan zanlılar emniyetteki işlemlerinin ardından Çubuk Adliyesine sevk edildi.

Etiketler: » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?
#

Çubuk’ta Operasyonu: 4 Göz Altı” için 1 yorum

  1. ekselens006 : diyor ki:

    adı üstünde uyuş turucu operasyon. göz boyamak uyuşturmak için.. o operasyon yapmadan önce neredeydi uyuşturucu operasyonu yapanlar. uyuşmuşmuydu yoks.

    0