logo

Çubuk’ta Okullar Arası Futbol Turnuvası Yapıldı

Çubuk’ta Okullar Arası Futbol Turnuvası Yapıldı

Çubuk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası ‘Çubuk Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler Futbol Turnuvası’ son buldu.

İlçedeki okullar tarafından oluşturulan 20 takımın katıldığı turnuva Çubuk Şehir Stadında Çubuk Ortaokulu-Yıldırım Beyazıt Ortaokulu arasında oynanan final müsabakasıyla sona erdi.

Oldukça çekişmeli geçen müsabakalarda yarı finale çıkan Çubuk Ortaokulu ve Yıldırım Beyazıt Ortaokulu, rakiplerini yenerek final müsabakasında karşı karşıya geldiler. Renkli görüntülere sahne olan final müsabakasını, rakibini penaltıyla 4-2 mağlup eden Çubuk Ortaokulu kazandı. Turnuvada üçüncülük maçında ise Atatürk Orta Okulu Türk Telekom’u 3-1 mağlup etti. Miniklerde ise birinci Yıldırım Beyazıt Ortaokulu, ikinci Çubuk Ortaokulu ve üçüncü Yavuz Selim Ortaokulu oldu.

Müsabaka sonunda dereceye giren takımlara ödülleri Başkan Acehan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Aslan,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Engin Çelenk ve Çubukspor Başkanı Fatih Işık, tarafından verildi. Turnuvaya katılan okullara da katılım belgesi verildi.

Turnuva birincisi Çubuk Ortaokulu’nun, ilçeyi grup müsabakalarında da temsil edeceği belirtildi.

#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?