logo

Çubuk’ta ki “Selfie” Ülke Gündemine Oturdu

Çubuk’ta ki “Selfie” Ülke Gündemine Oturdu

Çubuk’ta otobüste yanında oturan kadının cep telefonu ile fotoğrafını selfie yapmak için çeken kişiyi kadının kocası dövdü.

Ankara-Çubuk arasında çalışan özel halk otobüsünde seyahat eden N.D. (26) isimli kadının yanında oturan G.A. (27) elinde telefonla haberi olmadan kadına yaklaşarak “selfie” yapmak için fotoğraf çekti. Eşi tarafından durumdan haberdar edilen Z.D. , G.A’yı döverek hastanelik etti. Z.D., iddia edildiği gibi otobüste eşinin yanında ayakta seyahat etmediğini, eşinin telefonla “rahatsız ediliyorum” diye haber verdiğini ve en yakın durakta bekleyip G.A. ‘yı dövdüğünü söyledi.

HASTANELİK OLDU

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan G.A. Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, N.D. ve Z.D. ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. İfadeleri alınan karı koca, daha sonra serbest bırakıldı. Her iki taraf da birbirinden davacı oldu.

“EŞİM ARAYIP, RAHATSIZ EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ”

Z.D,  “Eşim beni aradı, otobüste rahatsız edildiğini söyledi. Ben de dedim ki en yakın durakta in. Bunun üzerine otobüsün önünü kestim, aşağıya indirdim. Önce konuşmaya çalıştım. Ukala ukala cevap verdi. Ben de onu darbettim”  dedi.

Z.D. : OLAY YAŞANDIĞI SIRADA OTOBÜSTE DEĞİLDİM

Z.D, olayının yaşandığı sırada otobüste olmadığını ancak ayakta seyahat eden kişiler tarafından durumun fark edilmesi üzerine eşine, fotoğraf çeken kişinin yakını olup olmadığı sorulduğunu aktardı. Eşinin şahsı tanımadığını söyledikten sonra telefondan kendisini arayıp durumu haber verdiğini bildiren Z.D, yaşananları şöyle anlattı:

“ÖNCE KONUŞMAYA ÇALIŞTIM, UKALA UKALA CEVAP VERDİ”

“Bu şahıs eşimle birlikte otobüse binmiş. Önce gel yanıma otur demiş. O, oturmamış. Otobüste yanında oturan 16-17 yaşlarındaki 2 çocuk eşime gelmişler, arkadaki bey fotoğrafınızı çekiyor akrabanız mı değil mi diye sormuşlar. O da değil demiş. Bunu üzerine eşim beni aradı, otobüste rahatsız edildiğini söyledi. Ben de dedim ki en yakın durakta in. Bunun üzerine otobüsün önünü kestim, aşağıya indirdim. Önce konuşmaya çalıştım. Ukala ukala cevap verdi. Ben de onu darbettim” dedi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?