logo

Çubuk’ta Karne Sevinci

Çubuk’ta Karne Sevinci

Çubuk’ta Karne Sevinci

Çubuk ilçesinde 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemi sonu dolaysıyla 20 Bin 440 öğrenci yarıyıl tatiline girdi.

Çubuk Lisesi ve Nezahat Onbaşı Anaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Mensur Toprak, Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Çelebi, Milli Eğitim Şube Müdürü İdris Karakuş, İlçe Müftüsü Ali Canbolat, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Kaymakam Şahin ve Başkan Özden, öğrencilerin karneleri ile birlikte takdir ve teşekkür belgelerini dağıttı. Karnelerle birlikte yarıyıl tatilinde okumaları için kitap da dağıtan Kaymakam Şahin, 15 günlük tatilin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Kaymakam Şahin “2011-2012 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sonunda karne töreninde sizlerle beraberiz. Yorucu bir dönem geçirdiniz biliyoruz. Sizlere çok yükleniyoruz. Sınavlar, dershaneler, üniversiteye hazırlık sınavları ama siz dinlenmeyi hak ettiniz. Sizlere ben iyi tatiller diliyorum” dedi.

İlçedeki öğrencilerle gurur duyduklarını söyleyen Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden ise, “Gerçekten biz sizlerle gururu duyuyoruz. İlçemizin çocuklarının iyi bir eğitim ala bilmesi adına kaymakamımızın, ilçe milli eğitim müdürümüzün, öğretmenlerimizin ve bizim olağan üstü bir gayretimiz var. Sizlerde bunun farkındasınız ki bunu çalışmalarınızla gösteriyorsunuz. Sizlerden bizlerin tek isteği iyi bir eğitim almanız” diye konuştu.

Miniklerin karne sevincini de paylaşan Kaymakam Şahin ve Başkan Özden’e anaokulu öğrencileri de çiçek hediye etti. sondakika

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?