logo

Çubuk’ta Çocuklara Eğlence Şenliği

Çubuk’ta Çocuklara Eğlence Şenliği

Herkes İçin Spor Federasyonu ve Çubuk Belediyesinin ortak düzenledikleri çocuk şenliği Çubuk ilçesinde başladı.
Çubuk Şehir Atatürk Parkına kurulan Herkes İçin Spor Federasyonu Oyun Alanlarının açılışına, Federasyon Asbaşkanı Prof. Dr. Metin Yalama, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, vatandaşlar ve çocuklar katıldı.
İlçede yapılan etkinliği Belediye Başkanı Lokman Özden’in daveti üzerine gerçekleştirdiklerini söyleyen Yalama, çocuklar için ne yapılırsa yapılsın az olacağını belirterek, “Spor kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile yapılan bu etkinlik için belediye başkanımız Lokman Özden’e teşekkür ederim. Federasyon olarak bu tür eğlence ve kültürel programlara daha çok ağırlık vereceğiz” diye konuştu.
Federasyonun kendilerine büyük bir jest yaptığını ifade eden Özden de
“Kıymetli hocamızı davet ettiğimizde her hangi bir endişe duymadan davetimizi kabul etti. Ben herkes için spor federasyonunun başkanına, yönetime sonsuz teşekkür ediyorum. Gerçekten ilçemizde anneler gününe denk gelen haftada güzel bir aktivite olduğunu düşünüyorum. Gördüğünüz gibi anneler ve çocukları aileleri ile birlikte Atatürk parkında bu güzel etkinlikte eğleniyorlar. Herkes baharın tadını doyasıya çıkartıyor. Güzel bir aktivite herkese iyi eğlenceler diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Özden, çocuklara top, şapka, tişört, kalem gibi hediyeler dağıttı.

Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?