logo

Çubuk’ta Ceset Bulundu:2 Tutuklu

Çubuk’ta, bir kişiyi öldürdükten sonra toprağa gömdükleri ileri sürülen 2 şüpheli tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Çubuk’un Karataş köyüne yaklaşık bir kilometre uzaklıkta öldürülüp, boş bir araziye gömülen kişiyle ilgili soruşturma kapsamında, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alınan 9 kişiden Davut D. (40) ve yeğeni Mustafa D. (20) tutuklandı.

2 şüpheli nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Diğer yandan, gömülü bulunduğu yerden çıkarılan cesedin, kayıp başvuruları ve parmak izi kaydından yola çıkılarak yürütülen çalışma sonucu, Bayram Kocaoğlu’na ait olduğu belirlendi.

Boğazı bıçakla kesilerek öldürüldüğü bildirilen Kocaoğlu’nun gömüldüğü arazinin kime ait olduğunu belirleyen jandarma ekipleri, görgü tanıklarının da ifadelerinden yola çıkarak zanlıların adres bilgilerine ulaştı.

Yapılan operasyonla gözaltına alınan 9 kişiden 7’si jandarmadaki sorgularının ardından serbest bırakılırken, Bayram Kocaoğlu ile iş yaptıkları ve aralarında alacak verecek meselesi bulunduğu belirtilen Davut D. (40) ve yeğeni, askerden izinli olarak gelen Mustafa D. (20) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Zanlıların mahkemede suçlamaları kabul etmedikleri öğrenildi. 22 Mart 2011’de Çubuk’un Karataş köyüne yaklaşık bir kilometre uzaklıkta çoban köpekleri tarafından toprağa gömülü bir ceset bulunmuştu.

Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?