logo

Çubuk’ta Cadde Sokaklar Asfaltlanıyor

Çubuk’ta altyapı çalışması tamamlanan sokaklarda asfaltlama çalışmaları başladı.

İlçenin tam anlamı ile bir şantiyeye döndüğünü vurgulayan Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ilçede çalışmaların aralıksız devam ettiği belirtti.

Cumhuriyet Mahallesi’nde içme suyu, pis su, yağmur suyu, elektrik hattı ve doğalgaz şebekesi çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda asfaltlama çalışmalarına başlandığını söyleyen Başkan Özden, Çubuk’ta göreve geldiğimiz günden itibaren ilçenin en önemli sorunlarını tespit edip bu sorunları çözme konusunda projeleri hayata geçirmeye başladık’ dedi.

Alt yapısı bulunmayan üst yapının temelsiz bina gibi olduğunu ifade eden Özden, ‘Vatandaşlarımız yapılan çalışmalardan özellikle içme suyu çalışmasını yerinde gördü ve yıllardır evlerinde kullandıkları suyu hangi şartlarda içtiklerini kendileri çıkan borulardan gördüler. Yıllarca sağlıksız koşullarda gelen suyu vatandaşlarımız evlerinde kullandı. Biz buna kesin çözüm getirdik ve diğer altyapı çalışmaları ile birlikte içme suyu şebekesinin merkezdeki kısmını değiştirdik’ şeklinde konuştu.

Özden altyapısı tamamlanan Cumhuriyet Mahallesi Harman, Polat, Deniz, Olgunlar Güzün, Burhanhançer, Dolgunlar ve Hilal sokaklarda asfaltlama çalışmalarına başladıklarını kaydetti.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?