logo

Çubuk’ta Behzat Ç.’nin Çekimleri Devam Ediyor

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Çubuk’ta çekimleri devam eden “Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizinin setini ziyaret etti.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ulusal bir televizyonda yayınlanan ve çekimleri Çubuk’ta gerçekleşen “Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin setini ziyaret ederek dizi Oyuncularıyla birlikte öğle yemeği yedi.

Burada açıklama yapan Başkan Özden, dizinin Çubuk’ta çekilmesinin çok memnun edici olduğunu belirterek, dizinin başrol Oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun çok başarılı bir Oyuncu olduğunu söyledi.

Başkan Özden, Çubuk’un yatırımcının olduğu kadar film yapımcıların da ilgisini çeken bir bölge haline geldiğini belirterek, “Çubuk’un son yıllarda hızla değiştiğine hepimiz şahit oluyoruz. İlçemizde sürdürdüğümüz değişim projeleri, sosyal projelerimiz, parklarımız Çubuk’un çehresini değiştirdi. Bunun yanı sıra belediyemizin çevrecilik ve temizlik konusunda yaptığı çalışmalar, yol açımları, asfaltlama çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Çubuk’ta hızla iş merkezlerimiz yükseliyor. Artık Çubuk yatırımcıların gözdesi oluyor. Günden güne değişen Çubuk dizi yapımcılarını da ağırlıyor. ‘Behzat Ç.-Bir Ankara Polisiyesi’ dizisinin Çubuk’ta çekilmesi bizi son derece memnun etti. Dizi ekibine hem teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yaklaşık 2 aydır Çubuk’ta Gazi Üniversitesi Çubuk Yerleşkesi ve değişik yerlerinde çekim yaptıklarını kaydeden Erdal Beşikçioğlu ise Çubuk’u tercih etme sebeplerinin başında bölgenin görselliğinin ve geniş alan olmasının geldiğini ifade ederek, “İstanbul’daki Ata Şehir gibi Çubuk’un da çok gelişeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Daha sonra Başkan Özden, Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu), Savcı (Canan Ergüder), Eda (Seda Bakan), Suna (Mine Tugay), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Harun (Fatih Artman) ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?