logo

Çubuk’ta BBP’nin Adayı Seçildi

Çubuk’ta BBP’nin Adayı Seçildi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Ankara’nın tüm ilçelerinde kendi amblemimiz ve liyakatli adaylarımız ile seçime gireceğiz” dedi.

Destici, partisinin Çubuk Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 2014 yerel seçimlerinin partileri için yeni bir başlangıç olacağını söyledi.

Hem oy oranını hem de BBP’li belediye sayısını artırmayı hedeflediklerini belirten Destici, Ankara’nın kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, “Ankara’nın tüm ilçelerinde kendi amblemimiz ve liyakatli adaylarımız ile seçime gireceğiz. Mustafa Özden’in Çubuk için en hayırlı aday olacağına inanıyoruz. Çubuk, yaptığımız anket ve araştırmalara göre, su sorunu, park, bahçe ve yeşil alan sorunu, işsizlik sorunu yaşıyor. Çubuk esnafının sorunları var” diye konuştu.

Keçiören’de Turgut Altunok’u belediye başkan adayı göstereceklerini aktaran Destici, “Parti genel merkezimizde çarşamba günü düzenleyeceğimiz toplantıda yoğun bir katılımla Altınok’un adaylığını açıklayacağız. Şimdiden hem Keçiören için hem Ankara için hem de partimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Mansur Yavaş beyle de görüşmelerimiz devam ediyor. Kendisini hem biz hem de Ankaralılar Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak görmek istiyor” dedi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?