logo

Çubuk’ta Ak Parti Kazanacak

Çubuk’ta Ak Parti Kazanacak

Ak Parti Çubuk Belediye Başkan Adayı Dr. Tuncay Acehan, belediye başkan adayı gösterilmesinden sonra seçim çalışmalara hız verdi.

İlçede ev ev, kap kapı dolaşarak vatandaşlara belediye başkanlığı seçilmesi halinde yapacaklarını anlatan Acehan, ’’Hep beraber ilçemizi ileriye taşıyacağız. Tüm ilçe halkımız ile birlikte ve beraber hizmet için yürüyeceğiz. ’’ diyerek mesaj veriyor.

“Çubuk’u geleceğe hazırlayacağız”

Seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafıyla, mahalle ve köy temsilcileri ile bir araya gelen Acehan,  vatandaş ve esnaflarla istişarelerde bulunuyor.

Halka hizmetin AK Parti anlayışını benimseyen ve o anlayışla belediyeyi yöneten belediye başkanların işi olduğunu savunan Acehan, ’’Millete hizmet etme konusunda AK Partinin eline kimse su dökemez. Merkezi hükümetimizin ve büyükşehir belediyemizin büyük desteği ve halkımızın bize olan güveni ile ilçemizi geleceğe hazırlayacağız. Hamdolsun ilçemize önemli yatırımlar gerçekleşti ve hiç kimsenin kuşkusu olmasın bu hizmetler daha da çok artarak devam edecektir. İlçemizin her köşesine en kaliteli hizmeti sunmak için gece gündüz çalışacağız. Önümüzdeki seçimlerin ardından ilçemizde yeni bir dönem başlayacak. Daha güçlü Türkiye, daha güçlü Ak Parti, daha güçlü bir büyükşehir ve daha güçlü Çubuk için inşallah 30 Mart’ta alabileceğimiz en yüksek oyu alacağız’’ dedi.

“Belediye herkes için çözüm merkezi olacaktır”

Çubuk’un geleceği için, Çubuk’ta yaşamı paylaşanların kararı esas olması gerektiğini işaret eden Acehan,  yönetimin halk ile her aşamada paylaşılacağını ifade ederek, ’’İlçede yaşamı kolay kılacak uygulamalar ortak karar ile uygulanacaktır, gerekirse anketlere gidilecektir. Kent Konseyi, danışma kurulları hayata geçirilerek, tüm resmi ve özel kurumlar ve STK’lerin yönetime katılması sağlanacaktır. Kent konseyindeki çalışmalar Belediye Meclisi çalışmalarına ışık tutacaktır. STK’lerin teşvik edilmesi ve kendi ilgi alanlarında belediye ile maddi ve manevi sorumluluk paylaşımı temel felsefemizdir. Hizmet anlayışımız; Çubuk’ta ortak karar, ortak çözümdür. Belediyede halka adil ve eşit hizmet esastır. Yetkiler vatandaşımıza baskı unsuru olmayacaktır. Belediye herkes için çözüm merkezi olacaktır. Belediye için halk değil, halkının hizmeti için Çubuk Belediyesi olacaktır. Hizmetin kapısı olan belediyemiz her daim herkese açık olacaktır’’ diye konuştu.

“Geçmişte kusur aramak yerine, geleceği planlayacağız”

Geçmişin tecrübesinin rehberleri olacağını vurgulayan Acehan, Çubuk Belediyesi’nden hizmet almaya gelen herkesin mutlu ayrılması için çalışacaklarını kaydetti. Hiçbir siyasi ayırım gözetmeden, esnaf, tüccar, çalışan ve halkın belediye ile barışık olması için var güçleriyle çalışacaklarını anlatan Acehan: “Geçmişte kusur aramak yerine, geleceği planlayacağız.  Zira geçmişi değil gelecek yaşayacağız. Geçmişin tecrübeleri rehberimiz olacaktır. Çevre için duyarlılığımız ve mücadelemiz her konumda devam edecektir. Biz, Çubuk’u daha ileri hedeflere taşıyacak yeni heyecan, istek ve birikimlerle, altyapısı tamamlanmış, merkez ilçelerle ile yarışan çağdaş ve modern bir Çubuk vizyonu için halkımızın hizmetinize talibiz. Bu görevi hakkınca üstlenmeye ve hep birlikte başarıya ulaşacağımıza olan inancımız tamdır’’ dedi.

Gece günüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Acehan: “Gece gündüz ziyaretlerimizde vatandaşlarımızdan olumlu cevaplar alıyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız enerjiyle bu seçimi rahat bir şekilde kazanacağımıza inanıyorum’’diye konuştu.

“Allah, Başbakanımıza güç kuvvet versin. 30 Mart seçimleri sadece bir yerel seçim değil’’

30 Mart tarihinde yapılacak seçimin çok büyük önem taşıdığının altını çizen Acehan, ’’30 Mart seçimleri adeta bir kader seçimi olacak. Bunun önemi sonrasında yapılacak olan seçimleri etkileme potansiyelidir. 2014’te Türkiye Cumhuriyeti’nin halkı ilk defa Cumhurbaşkanını sandığa giderek, oy kullanarak seçecek. Sonrasında da biliyorsunuz genel seçimler yapılacak. İşte onun için bu seçim gerçekten çok önemli. Yani 30 Mart seçimleri sadece bir yerel seçim değil. Bu seçimden sonra ortaya çıkacak olan potansiyel önemli olacak. Çünkü partilerin bu seçimdeki potansiyeli daha sonraki seçimler için bir gösterge olacak. Bunun için Ak Parti’nin oylarını yükseltmemiz lazım’’ diye konuştu.

Sıkmadıkları el, gitmediğimiz ev bırakmayacaklarını herkesi kucaklayacaklarını söyleyen Acehan, ’’Parti teşkilatımızla, yönetimimizle birlik ve beraberlik içerisinde kapı kapı dolaşarak ilçede yaşayan herkesin, tüm Çubukların elinden tutacağız’’ dedi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?