logo

Çubuk’ta 4. Key Ödemeleri Yapılıyor

Çubuk’ta Ziraat Bankasında Kuyruğa giren vatandaş Kurban Bayramı öncesi Key Paralarını alıyor.

Key ödemeleri için yeni liste açıldı ve sorgulama paneli haber içerisinde yer almaktadır. Key ödemeleri listesi resmi gazetede bu gün yayınlandı ve internete düştü. Key ödemeleri listesi için internet başına kitlenen hak sahipleri (Konut Edindirme Yardımı) Key için isimlerini incelediler.

Key ödemeleri isim listesinde ismini kolayca bulabilmeniz için TC kimlik numarasının son iki rakamına göre bakılabiliyor. Key ödemesi listesinde verilen rakamlar TC kimlik numaranızın son iki hanesi ile uyuyorsa Key ödemesi hakkını kazandınız demektir. Key ödemeleri 1.3 milyon kişiye dağıtılacağı iddiası vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Key ödemelerinin 3. sü bugün resmi gazete ile isimleri belli olan hak sahiplerine dağıtılacak ve bankalar aracılığı ile adaylar Key ödemelerine sahip olabilecekler. Key ödemeleri için ATM aracılığı ile de paranızı alabilirsiniz. Key ödemeleri 2010 listesi için sitemiz içerisindeki linkten yararlanabilirsiniz.

Key Ödemeleri için Emlak Konut GYO, yaptığı çalışmalar sonucunda, 1 milyon 496 bin 796 kayıt içeren KEY ödeme listesini kesinleştirmişti. Bir kişi hakkında, çalıştığı yerlere göre birkaç kayıt bulunabildiği için, liste kapsamında 1,3 milyon kişi civarında kişiye yaklaşık 280 milyon lira KEY parası ödenecek.

Key ödemeleri (Konut edindirme yardımı) Vatandaşların, Ziraat Bankası’na başvurmadan önce Resmi Gazete’de yayınlanan listelerde isminin bulunup bulunmadığını Emlak Konut GYO’nun “www.keyodemeleri.com” adresinden sorgulamaları gerekiyor.

Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?