logo

Çubukspor’dan Basın Açıklaması

Çubukspor’dan Basın Açıklaması

Çubukspor’dan Basın Açıklaması

Çubukspor Kulübü Başkanı Emin Kerimoğlu, geçtiğimiz günlerde basında çıkan “Çubukspor’da Yaprak Dökümü” başlıklı haberle ilgili basın açıklaması yaptı.

Kerimoğlu, Çubukspor’u devraldıklarında yönetimsel ve parasal sorunlar yaşadıklarını belirterek, milletvekili aday adaylığı sürecinde Çubuklu vatandaşlara söz verdiklerini ve bunun sonucunda da güçlü bir yönetim oluşturarak takımın başına da Metin Karagöz’ü getirdiklerini, Karagöz’ün önerdiği isimleri de futbolcu olarak takıma transfer ettiklerini söyledi.

Çubuk’un futbolcu gençlerinden de transferler yaparak takımı oluşturduklarını belirten Kerimoğlu, ilerleyen zamanlarda Metin Karagöz ve ekibiyle Çubuk’un futbolcuları arasında anlaşmazlıklar çıktığını ve kayırmalar yaşanmaya başladığını iddia etti.

Kerimoğlu, Metin Karagöz ve ekibinin maçlara 10 gün kala antrenmanlara gelmemeye başladığını savunarak, şöyle konuştu: “Alacaklarının peşin olarak ödenmesini istediler. Zamanın kısalığını fırsata dönüştürerek ve yönetimi zor durumda bırakarak, daha hiç maça çıkmadan zamanı gelmeyen ödemeleri de almanın hesabını yaptılar. Ancak yönetim bu fırsatçılığa boyun eğmeyerek antrenmanlara bir hafta boyunca devam etmeyen Karagöz ve ekibinin anlaşmalarını feshetmiş ve hesaplarına ödenen peşinatların iadesi için ihtar göndermiştir. Maçlara birkaç gün kala Çubukspor’un vefalı antrenörlerinden Oktay Hoca ile anlaşılmıştır. Oktay Hoca giden birkaç futbolcu yerine yeni transferler yaparak takımını daha da güçlendirmiştir. Bugünkü 3-0’lık zaferimizde bunun bir göstergesidir” dedi.

Sporun ilçe gençliği için çok önemli olduğunu vurgulayan Kerimoğlu, her kesimin ilçesindeki spor kulübüne kendi geleceği ve gençliği adına sahip çıkması gerektiğini kaydetti. Kerimoğlu, “Bunu gerçekleştiriyoruz. İlçemize ve ilçe gençliğimize sahip çıkarak tek yürek olmayı hedefliyoruz. Antrenör ekibimize, futbolcularımıza ve taraftarlarımıza yönetimim adına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyor ve bugünkü galibiyetimizi tüm Çubuklular’a armağan ediyorum” dedi.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?