logo

Çubukspor’a Yeni Başkan Emin Kerimoğlu

Çubukspor’a Yeni Başkan Emin Kerimoğlu

Çubukspor’a Yeni Başkan Emin Kerimoğlu

Çubuk’ta ilçesinde yıllardır çeşitli liglerde oynayan ve yaklaşık 3 yıldır yönetimsel ve maddi sorun yaşayan Çubukspor kulüp başkanlığına resmen Emin Kerimoğlu koltuğa oturdu.

Çubukspor eski Kulüp Başkanı Ümüt Polat, kulüp başkanlığını Emin Kerimoğlu’na devrettiklerini söyleyerek, kendisinin de yeni olaşan yönetimde yer aldığını belirtti. Yeni yönetimin Çubukspor’un yeniden hayat bulması adına hayırlı olacağını vurgulayan Polat, yeni başkan Emin Kerimoğlu’na Çubukspor’a sahip çıktığı için teşekkür etti.

Emin Kerimoğlu da birkaç ay önce ilçe halkına Çubukspor’a sahip çıkacağıyla ilgili bir söz verdiğini hatırlatarak, yeni oluşturdukları bir birinden değerli yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çubukspor’u hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi. Çubukspor başkanı olarak üzerine aldığı sorumluluğun ve önemin fazlasıyla farkında olduğunu ifade eden Kerimoğlu, bir ilçe için spor kulüplerinin önemine değinerek, şunları söyledi:

“Çubukspor tüm Çubukluların gönül verdiği, ortak değeri, ortak paydası olan bir kulübümüzdür. İlçemizi profesyonel liglerde temsil etme başarısını göstermiş, tarihi ve mazisi başarılarla dolu olan kulübümüzü, 3 sezonda profesyonel lig özlemini sona erdirmeyi hedefliyoruz. Sporcu kadromuzu oluşturduk. Dünü düşünmeden yarini hedefleyerek şampiyonluğa oynayacak ve basamakları teker teker çıkacak bir kadroyla yola çıkacağız. Teknik alanda tecrübeli isim olan Metin Karagöz’ü takımımızın başına getirdik. 13 Ağustos itibarıyla antrenmanlara başlayacak olan takımımız, 5 Eylül’de şanına yakışır bir şekilde sezona merhaba diyecek. “

Kerimoğlu, yeni oluşturdukları Çubukspor’un yönetiminde Ercan Çamalan, Rıza Çamalan, Vedat Zülfikar, Süleyman Haksever, Ümit Polat, Hakan Ünses ile Arzu Dinçsönmez’in yer aldığını sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?