logo

Çubukspor Yönetimi İyi Taraftar, İyi Oyun İstiyor

Çubukspor Yönetimi İyi Taraftar, İyi Oyun İstiyor

Çubukspor Futbol A.Ş. Kulübü Başkanı Mustafa Akkaya ve sarı lacivertlilerin yöneticileri kulüp binasında ki organizasyonda yerel basın ile bir araya geldi.

Akkaya, yaptığı açıklamada, Çubuk’a ve Çubukspor’a zarar verecek her türlü eylem ve harekete izin vermeyeceklerini söyledi.

Statta güvenlik önlemlerin üst düzeyde olduğuna işaret eden Akkaya, Çubukspor’un ilçenin ortak paydası, değeri olduğunu vurgulayarak, “Biz tüm maçlarımıza ailelerin çocuklarıyla gelmesini ve izlemesini istiyoruz. Bunun için statta taşkınlık çıkaracak, genel ahlak kurallarına aykırı hareket edecek, Çubukspor’a ve dolayısı ile ilçemizin imajına zarar verecek taraftarlar göz okuma sistemiyle tespit edilecek ve gerekli cezalar kesilerek bir daha stada girişine izin verilmeyecek. Bunda biz yönetim olarak kararlıyız. Çubuksporu ve ilçemizi seven bu davranışlarda bulunmaz” diye konuştu.

Çubukspor’un ilçedeki birlikteliği sağlayacak bir unsur olması gerektiğine vurgu yapan Akkaya, “Çubukspor siyaset üstü ve ilçedeki her kesimi birleştiren, kaynaştıran ortak paydamız ve değerimizdir. Biz bu nedenle yönetimi de buna uygun bir şekilde oluşturduk. Böyle bir değere herkesin sahip çıkması ve bu değeri daha da geliştirmek hepimizin görevidir. Çubukspor bu çalışmalar doğrultusunda daha iyi yerlere gideceğinden şüphemiz yok” diye konuştu.

#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?