logo

Çubukspor Parfümü Çıktı

Çubukspor Parfümü Çıktı

Çubukspor kulübü, sporculara maddi destek sağlamak amacıyla ürettiği taraftar parfümlerini satışa sundu.

Çubukspor Kulübü Başkanı Emin Kerimoğlu, yaptığı açıklamada, kulübe ve sporculara destek amacıyla ürettirdikleri taraftar parfümlerini ilçe genelinde satışa sunduklarını belirtti.

Kulübü şampiyonluğa taşıma yolunda tüm ilçe halkının ve taraftarların desteklerine ihtiyaçları olduğunu belirten Kerimoğlu, insanlardan karşılıksız almak yerine üreterek elde ettikleri paralarla kulübü yarına taşımayı amaçladıklarını ve kulübü şampiyonluğa taşırken markalaşmayı da hedeflediklerini, bu nedenle de kulübün adını taşıyan taraftar parfümünü satışa sunduklarını söyledi.

Parfümlerin başta kulüp olmak üzere, berberlerde, kuaförlerde ve marketlerde satışa sunulduğunu kaydeden Kerimoğlu, “Tüm sporseverleri taraftar parfümlerinden almaya davet ediyorum. Hazırlattığımız parfümler çok kalitelidir. Çubuk’u ve sporu seven herkesin mutlaka parfümlerimizden almasını istiyoruz. Bu güne kadar para toplamak suretiyle Çubukspor ayakta durabilmiş. Biz bunu üreterek ayakta durmak şeklinde değiştireceğiz. İlçe halkından destek olduğu sürece” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?