logo

Çubukspor da Flaş Gelişme

Çubukspor da Flaş Gelişme

Çubukspor bölgesel amatör ligde mücadele eden Gölbaşı sporun haklarını devraldı. Yapılan bu anlaşmayla önümüzdeki sezon Çubukspor Bal liginde mücadele edecek.

Kulüp Başkanı Fatih Işık, açıklamasında değerli dostlarım; ilçemizin asırlık çınarı, mazisi başarılarla dolu Çubuksporumuzun Sevgisini dün olduğu gibi bundan sonrada kişisel çıkarlarımızın üstünde tutarak yeni sezonda tasarrufu Mehmet Yiğiner abimiz de bulunan Gölbaşı sporun haklarını Çubuksporumuza devralarak profesyonel lige bir adım kala Bölgesel Amatör Ligde mücadele edeceğiz. Sporsever ilçe halkımızın ve taraftarımızın verdikleri desteklerin artarak devam edeceği inancımızla teşekkür eder saygılar sunarım. Sporsever halkımıza, taraftarımıza ve ilçemize hayırlı olsun.

Konu ile ilgili kulüp yönetimi de şu açıklamayı yaptı.”  Yarım asırlık mazisi ile birçok başarılara imza atmış Çubukspor Kulübü yönetimi olarak üç yıldır ilçemiz gençliğinin spora teşviki ve sağlıklı nesiller yetiştirmek için çaba sarf ediyoruz. Bununla birlikte Çubukspor futbol kulübünün geçmiş dönemdeki başarılarını tekrar yakalamak için büyük özveri içerisinde mücadele verdik. Yönetim olarak en büyük hayalimiz kulübümüzün profesyonel ligde mücadele etmesidir. Bu bağlamda Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Gölbaşı sporun haklarını alarak devrini sağladık. Önümüzdeki futbol sezonunda Çubukspor BAL liginde mücadele edecektir. Bu konuda bizlere büyük destek sağlayan Mehmet Yiğiner’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Taraftarımızla birlik beraberlik içinde yeni futbol sezonunun ilçemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz” dedi.

Çubukspor kulübü yöneticilerini bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyoruz. Haber Çubuk

#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?