logo

Çubuk’a CHP Milletvekili Adayları Geldi

Çubuk’a belkide ilk defa gelen CHP Ankara 2. Bölge Milletvekili adayları ilçe halkına kendilerini tanıttı.

Sadece seçim çalışmaları için Çubuk’a ilk defa gelen ve aralarında eski ATO Başkanı Sinan Aygün’ün de bulunduğu CHP Ankara 2. Bölge Milletvekili adayları, Kıbrıs Caddesi’nde Seçim otobüsünün üzerinde kendilerini ilçe halkına tanıttı.

CHP Çubuk İlçe Başkanı Ali Naci Yeşiltepe tarafından adayların isimleri teker teker okundu. Daha sonra milletvekili adayları kürsüde yaptıkları konuşmalarla kendilerini meydanda bulunanlara anlattı. Yapılan tanıtım toplantısının sonunda konuşan Genel Başkan Yardımcısı İzzet Çetin, CHP’nin Seçim beyannamesini anlattı. Aile sigortası, askerlik, emeklilerin ve memurların haklarının verilmesi gibi konulara değinen Çetin, CHP’nin bugüne kadar halkla bütünleşemediğini söyledi.

CHP’nin sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir parti olduğunu vurgulayan Çetin, CHP’nin kendisini yenileyerek, gençleştiğini ifade etti.

Çubuk’ta önceki seçimlerden hak ettikleri oyu alamadıklarını ifade eden Çetin, bu seçimde hak ettikleri oyu almak istediklerini belirtti. Çetin, adayların içinde tarım konusunda uzman, emeğin ne olduğunu bilen sendikacılar, hukukçular ve farklı meslek guruplarından adaylar ile esnafın durumunu bilen adayların yer aldığını da kaydederek, bu seçimde CHP’yi iktidar yapmak için yola çıktıklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?