logo

Çubuk Zabıtası Yeni Yerinde Hizmet Verecek

Çubuk Zabıtası Yeni Yerinde Hizmet Verecek

Atatürk Mahallesindeki eski terminal binasında faaliyetini sürdüren Çubuk Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, binanın yeni yapılması planlanan belediye binası nedeniyle yıkılması sebebiyle, Barbaros Mahallesi Karagöl Caddesi üzerindeki bir binaya taşındığı bildirildi.

Yeni belediye binası yapılana kadar Barbaros Mahallesi Karagöl Caddesi 56 numaralı binada görev yapacaklarını söyleyen Çubuk Belediyesi Zabıta Müdürü Ahmet Karakuş, kendilerine bağlı tüm birimlerin burada hizmet vereceğini belirtti.

Vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla yeni yer için geniş kullanım alanına sahip bir alanı tercih ettiklerini ifade eden Karakuş, “Yeni belediye binası yapılana kadar müdürlüğümüzü yeni bir yere taşıdık. Belediyemizin dışarıdaki yüzü olan zabıta müdürlüğümüz için tüm birimlerin aynı yerde olacağı geniş ve ferah bir mekan seçtik. Kısa süre önce araç takviyesinin de yapıldığı müdürlüğümüzde, arkadaşlarımız daha iyi şartlarda çalışacaklar. Daha verimli bir çalışma için her şeyin düşünüldüğü yeni çalışma alanında vatandaşların ve zabıta ekiplerinin kullanabileceği bekleme salonu, hafta sonu ve gece nöbet odası, soyunma odası ve toplantı odası da hizmete girdi. Birimimizde ilgili işlemleri daha çabuk ve kolay bir şekilde halledebilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz” dedi.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?