logo

Çubuk yerel basın iftarda konakladı

Çubuk yerel basın iftarda konakladı

Çubuk ilçe yerel basın mensupları iftarda bir araya gelme fırsatı buldu.

Çubuk Belediyesi basın işleri sorumlusu Hüseyin Yiğiner tarafından düzenlenen iftar programı Nihal Hanım Konağında gerçekleşti.

Programa Çubuk’a hizmet veren yerel basın haber, gazete ve internet sitesi imtiyaz sahipleri ve sosyal medya sayfa hesap yöneticileri katıldı.

İftar programına Çubuk Yerel Basın Onursal Başkanı; Şuayip Yaman, Çubuk Belediyesi Basın Sorumlusu – Anadolu Ajansı; Hüseyin Yiğiner, Çubuk Haber Sitesi; Osman Şahbudak ile Sadık Türkmen, Demirören Haber Ajansı – Çubuk Aksiyon; Müfit Onbaşı, Çubuk Yeni Haber Gazetesi; Refik Bayram, Çubuk Sesi Haber; Selahattin Keser, Çubuk Medya; İsmail Özdemir, Çubuk Ana Haber; Mükremin Albayrak, Pursaklar Gazete; Mehmet Demirok, İnstagram Çubuk Ovası; Ömer Peker, İnstagram ile Facebook Güzel Memeleketim Çubuk; Ali Arıcı, Çubuk Çarşı Senatosu; Müslüm Demir, Esenlik Şehri Çubuk; Harun Ayan katıldı.

İlçe gündemini ilgilendiren sıcak bir hoş sohbet ortamında geçen iftarda, uzun zaman sonra yerel basın mensupları bir araya gelerek kaynaşma imkanı buldu.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?