logo

Çubuk üst yatırımları için Lokman Özden yeniden aday

Çubuk üst yatırımları için Lokman Özden yeniden aday

Çubuk’ta eski belediye başkanı Lokman Özden Mart 2024 yerel seçimleri için Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığı için tekrar başvurdu.

 #NeredeKalmıştık sloganı ile yola çıkan Lokman Özden açıklamasında; “Kıymetli hemşerilerim, dönemimizde yaptığımız milyonlarca lira değerindeki 100 yıllık altyapı yatırımları herkesin malumu; yeni dönemde Çubuk üstyapı yatırımları ile Türkiye yüzyılına yakışır bir kent olacak” diyerek yola çıktım. Bu hizmet yarışında desteklerinizi bekliyorum. Selam ve dua ile…” diyerek destek istedi.

Lokman Özden Kimdir?

1963 Çubuk doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası olan Özden, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü 1987 yılı mezunu. Mastırını Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde yaptıktan sonra sırası ile Kırıkkale Halk Sağlığı Laboratuvar şefliği, Kırıkkale Sağlık Meslek Lisesinde Meslek Ders Hocalığı, Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı, Çevre Sağlığı Şubesi, Sağlık Ocakları şubesi, Plan İkmal Şubesinde Uzm. Biyolog olarak görev yaptı. 1999 – 2004 ve 2004 – 2008 Yukarı Çavundur beldesinde Belediye Başkanlığı yaptı. 2009-2014 Yerel Seçimlerinde Çubuk Belediye Başkanlığı yaptı. 4 Haziran 2018 yılında milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den aday adayı oldu.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?