logo

Çubuk Tarım Kredi Kooperatifi’nden Büyük Adım

Çubuk Tarım Kredi Kooperatifi’nin yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı.

Temel atma törenine, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Teknik İşler Şefi Nesime Demir, Çubuk Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hüseyin Ercan Akkan, İlçe Ziraat Odası Üyeleri ve çiftçiler katıldı.

Çubuk Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hüseyin Ercan Akkan, temelatma töreninde yaptığı konuşmasında, yapılacak yeni hizmet binasının ilçeye büyük hizmet edeceğini belirterek, bina ve deponun çok kısa bir sürede tamamlanacağını söyledi.

Bu güne kadar kooperatifin kendisine ait hizmet binasının ve deposunun olmadığını ifade eden Akkan, yapılacak binayla birlikte çiftçilere daha iyi hizmet edeceklerini anlattı.

Akkan, sözlerine şöyle devam etti:

“Cumhuriyet Mahallesi’nde Çubuk Eğitim-Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi yanında yapılan yeni hizmet binamız ve depomuz yaklaşık 2 bin metrekare alan üzerine kurulacak. Yaklaşık 290 metrekare alan üzerine teşhir salonu, bürolar ve lojman yapılırken, 430 metrekare alan üzerine de 700 tonluk birde depo yapılacak. İhale ile Beta Mühendisliğin aldığı inşaat yaklaşık olarak 323 bin TL’ye mal olacak ve aksi bir durum olmazsa Mayıs ayında teslim edilecek. İlçemize ve üreticilerimize hayırlı Uğurlu olsun.”

Konuşmanın ardından, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hüseyin Ercan Akkan tarafından binanın temeline ilk harç döküldü. Yeni hizmet binası için kurban kesildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?