logo

Çubuk Tarihinde İlk Olacak

Acehan yaptığı konuşmasında “Çubuk tarihinde ilk defa İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı beraber el ele birlikte bir 5 yılı götüreceğiz inşallah. Buradan bunun sözünü veriyorum.” dedi.

Aslı Olan Çubuk’un Kazanmasıdır

Daha sonra adaylığı ile ilgili konuşmasını yapan Dr. Mustafa Özden şunları söyledi. “İnsanımızın ekonomik, siyasal ve toplumsal problemlerinin çözümü konusunda kendimizi sorumlu addederek 29.03.2009’da yapılacak yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Çubuk Belediye Başkanlığı için aday adayı olmaya karar verdik. Bu kararı, hiçbir problemin çözümsüz kalmayacağı, Çubuk’umuzun problemlerinin iyi bir ekiple ve kararlılıkla aşılacağı inancından hareketle aldık. Daha en baştan insanı merkeze alan, ilkelerin ve erdemin esas olacağı bir siyaset izleyeceğimizi beyan ettik” dedi.

Nihayetinde güzel bir aday adaylığı süreci geçirdik diye konuşan Özden;12 aday adayının katıldığı bu hizmet yarışında bir kişi aday olacaktı. Cenab-ı Hak bunu bize nasip etti. Bu sonucu diğer aday adayı arkadaşlarımın vakar içinde karşılayacaklarını umuyorum. Ak Partiliye yakışan da budur. Bizim sevincimiz, bizim gibi düşünmeyenlerin üzüntüsü olmamalıdır. Aslı olan Çubuk’un kazanmasıdır. Birlik ve beraberliğimiz, demokrasimiz ve Ak Partimiz Çubuk’ta sandıktan inşallah güçlenerek çıkacaktır. Çubuk siyasetinde yeni bir sayfa açıyoruz. Herkesi bu yeni sayfanın gereklerine göre hareket etmeye çağırıyoruz. Kapımızı demokratik nezaket içinde herkese açık tuttuğumuzu ifade etmek istiyoruz. Allah nasip ederse ülkemiz için, ilçemiz için genel merkeziyle, il ve ilçe teşkilatımızla, Büyükşehir Belediyemizle el ele gönül gönüle vererek hizmete varız. Bu yarışa katılan diğer siyasi parti adaylarına da başarılar diliyoruz. Centilmence, güzel bir seçim atmosferi geçirmemizi temenni ediyoruz. Geçmişi geleceğe taşıyacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Yarınlar için, bu günden başlıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Etiketler: » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?