logo

Çubuk Tarihinde Bir İlk Gerçekleşti

Çubuk Tarihinde Bir İlk Gerçekleşti

Çubuk’a gelen ilk başbakan yardımcısı Emrullah İşler ilçemizde bazı ziyaretlerde bulundu.

Milletvekilliği döneminde de ilçemize sık sık ziyaretlerde bulunan başbakan yardımcısı Emrullah İşler bölgemizden milletvekili seçilmişti.

İlçemize gelen başbakan yardımcısı Emrullah İşlerin ilk ziyareti yeri kaymakamlık, Ak parti ilçe teşkilatı, belediye başkanlığı ve son olarak Çubuk’ta cenaze namazında bulundu.

Bu değişik ziyaretlerde konuşmalarda bulundu. Konuşmasında 11 yıllık iktidar döneminde yolsuzluklarla ve yoksulluklarla mücadele ettiklerini söyledi.

Yolsuzluk varsa bunun yüce mahkemelerce karar verileceğini, iddia edilen yolsuzlukları ise kamu malından, devletin kasasından yapılan yolsuzluklar değildir. Şahsidir.

Bu konularda sürekli muhalefetlerde bulunan CHP partisinin geçmişi yolsuzluk ve usulsüzlüklerle doludur. Bunlarında üstünü kapatıp hükümete çamur atmaktadır.

Geçmişte Rahşan affı yüzünden bütün yolsuzluk ve usulsüzlük mahkemeleri ortadan kalktı.

Her 2 yılda bir sandığa gidilmiştir. Sürekli siyasi iktidarsızlık sağlanmış hala bunun mücadelesi yapılmakta ve uğraşılmaktadır.

Bizler 11 yıllık hükümet döneminde vermiş olduğumuz sözleri gerçekleştirerek Türkiye’nin itibarını artırmış ve Dünyaya ispatlamış bulunuyoruz.

Önümüzdeki yerel seçimlerde de inşallah sandıktan daha güçlü çıkacağız.

Belediye başkanı Lokman Özden söz olarak konuşma ve isteklerde bulundu. Konuşmasında; “Başbakanımızın sağ kolu ve gücünü elinde bulunduran başbakan yardımcımız Sayın Emrullah İşlere hayırlı olsun diyor yeni görevinde de başarılar dileyerek ilçemize hoş geldiniz diyorum.  Kendisinden ilçemize metronun ulaşması ve ilçe merkezine kültür merkezinin yapılmasını arz ediyoruz. 3500 dönümlük alana Yıldırım Beyazıt Üniversitesi çalışmalarının hızlandırılmasını temenni ediyoruz. İlçedeki eskiyen ve yıpranan Çubuk stadının Sünlü tarafına yapılması konusunda önceden yapılan etüt çalışmalarının faaliyete geçirilip uygulanması konusunda talepte bulundu. Kültür merkezi içinde çubuk pazarının olduğu yere yapılması konusunda bilgi verdi. Ayrıca Çubuk’a 25 ayrı noktaya mobese kamerasının konacağını söyledi.

Değerli başbakan yardımcımızın Çubuk ilçesini ve halkını unutmayacağını ve yeni görevinde tekrar başarılar diliyor, kendisine saygılar sunuyoruz.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?