logo

Çubuk Muhtarları Bir Araya Geldi

Çubuk Muhtarları Bir Araya Geldi

Çubuk İlçe Muhtarları ile bir araya gelen Çubuk Belediye Başkanı Özden, İstişare ve Planlama Toplantısı Düzenledi.

Yeşil çubuk Parkındaki Ankara Evinde muhtarlarla bir araya gelen Özden, ilçede yürütülen hizmetler ve önümüzdeki günlerde yürütülecek hizmetler konusunda bilgi verdi.

Çubuk’a bağlı 37 mahallesinin bulunduğunu ve her birinin kendisi için çok değerli olduğunu anlatan Özden, “Seçildiğimiz günden bugüne kadar gücümüz ve imkanlarımız ölçüsünde mahallelerimize hizmetler vermeye çalışıyoruz. İlçemizin sorunlarını birlikte düşünüyor, Çubuk için birlikte çalışıyor, kısacası ilçemizi birlikte yönetiyoruz. Birlikte istişare yapıyoruz, birlikte karar vermeye çalışıyoruz. Bu günde bulunduğunuz bölgelerle ilgili, kanal, su, yol ve benzeri sorunları söyleyeceksiniz ve yapılması gerekenlere birlikte karar vereceğiz” dedi.

Toplantıda söz alan Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Kalender, “Bu şekilde biz muhtarların görüşlerine değer veren ve sıkı sık biraya gelerek istişare yapan bir belediye başkanı ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mahallelerimizde yapılan hizmetler var. Ancak eksiklerimiz de var. Bu eksiklerimizin yapılacağına da yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

Belediye başkan yardımcıları Hacı Çelebi, Mehmet Kuzal ve birim müdürlerinin katıldığı toplantıda, mahalle muhtarlarının istek, görüş ve sorunları dinlendi.

Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?