logo

Çubuk MHP İlk Aday Adayını Tanıttı

Çubuk MHP İlk Aday Adayını Tanıttı

Çubuk’ta MHP seçimler için start verdi.

Adem Kisecik MHP Çubuk  İlçe başkanlığına Belediye başkanlığı aday adaylığı için dilekçe verdi.

Çubuk belediye başkanlığı için  MHP’ den aday adayı olduğunu açıklayan Adem Kisecik  müracaat  için kalabalık bir grupla ilçe başkanlığına  geldi.

3Eylül Salı günü MHP Çubuk ilçe başkanlığına , MHP eski yöneticisi Adem Kisecik yerel seçimlere MHP’den Çubuk belediye başkanlığı için aday adaylığı için müracaat yaptı.

Müracaat dilekçesini alan MHP Çubuk ilçe başkanı Sait Aydos ”Partimize ne kadar çok aday adayı olursa bizleri memnun ve mutlu eder. Bu bir demokratik yarıştır. Çıkılan bu yolda hakkımızda ne hayırlı ise o olsun.Davamız ,milletimiz ve ilçemiz için Adem Kisecik arkadaşımızın  müracaatı  hayırlı olsun “dedi.

Adem Kisecik “Bu güne kadar her ortam ve platformda Çubuk’un sorunlarını dile getirip, Çubuk’un sesi olmaya çalıştığımı, edinmiş olduğum bilgi, birikim ve deneyimi Çubuk ilçemizin daha iyi noktalara gelmesi, sahip olduğu potansiyeli değerlendirerek ekonomik, sosyal ve kültürel hayatının gelişmesi, fiziksel olarak kendi alanında örnek bir şehir olabilmesi adına kullanma istek ve çabasındayım.

Bu amaçla halkımızla ve partimizin büyükleri ile yaptığımız istişareler sonrasında ve sizlerden aldığım güç, güven ve destekle Milliyetçi Hareket Partisinden Çubuk Belediye Başkanlığı için aday adayı olmaya karar verdim.

Sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde herksi kucaklayarak ve birlikte hareket ederek başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Ankara’da Mali müşavirlik yapan Adem Kisecik  2009 yılında  Milliyetçi hareket partisinden il genel meclis üyesi adayı oldu.

2009-2011 yılında MHP Çubuk ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulundu.

Çubuk yıldırım Beyazıt mahallesi gençleri sosyal  yardım ve yardımlaşma  derneği kurucu başkanı olarak halen görevini devam ettirmektedir.

Ankara’da  meslekte birlik derneği yöneticiliği, yüksek istişare  kurulu  üyeliği  yapmaktadır ve A.S.M.M.Odası denetleme kurullarında görev aldı.

Halen A.S.M.M Odasında stajyer izleme komisyon üyesidir.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?