logo

Çubuk Kaza ve Asayiş Bülteni

Çubuk Kaza ve Asayiş Bülteni

Çubuk’ta meydana gelen kaza olaylarında 3 kişi yaralanırken birkaç gün önceki kazada 1 kişinin ölümünden sonra kazayı yapan başkası çıktı.

Ankara’nın Akkuzulu kavşağında üst üste 2. kez meydana gelen trafik kazasında bu kez de 3 kişi yaralandı.

Hasan Yıldırım yönetimindeki 42 ECF 21 plakalı otomobil ile Seyit Aydın idaresindeki 06 TRZ 20 plakalı otomobil, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Berat Caddesi Akkuzulu Kavşağı’nda çarpıştı.

Kazada, sürücü Seyit Aydın ile Sevim Aydın ve Ayşe Alpyıldırım yaralandı.

Yaralılar ambulansla Dr. Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Şoförden Kazayı Kendisinin Yapmadığını İtiraf Etti

Yıldırım Beyazıt Kavşağında 3 kişinin yaralandığı trafik kazasında, yaralı kadın sürücünün hastanede hayatını kaybetmesi üzerine, kamyonetin şoförü kazayı kendisinin yapmadığını itiraf etti.

Polis, itiraf üzerine çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerini inceleyince kazayı yapan asıl şoförün kimliğini tespit ederek, o kişiyi yakaladı.

Ankara Bulvarı Yıldırım Beyazıt Kavşağı’nda meydana gelen trafik kazası, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, 06 DC 0354 plakalı kamyonet, kavşakta Hacer Sert idaresindeki 06 MMZ 72 plakalı otomobile, çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, 06 DS 0779 plakalı servis minibüsüne, kamyonet ise daha sonra park halindeki 06 CDU 09 plakalı ticari taksiye çarptı.

Kazada, ilk önce 06 DC 0354 plakalı kamyonet sürücüsünün Ayhan Çelik olduğu bildirildi. Ancak otomobil sürücüsü Hacer Sert’in kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmesi üzerine, Ayhan Çelik kendisinin sürücü olmadığını itiraf etti.

Bunun üzerine polis, çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Bir iş yerine ait güvenlik kamerası görüntülerinde kamyonet sürücüsünün kazadan hemen sonra araçtan hiçbir şey olmamış gibi inen ve elindeki telefonla birisini arıyor gibi yaparak olay yerinden ayrılan farklı bir kişi olduğunu tespit eden polis, bu kişinin kimliğinin Şükür Yayabaşı olduğunu belirledi. Emniyet tarafından gözaltına alınan zanlı Yayabaşı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Öte yandan kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan otomobil sürücüsü Hacer Sert ise memleketi Kahramanmaraş’ta defnedildi.

#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?