logo

Çubuk Kaymakamlığında Görev Değişimi

Çubuk Kaymakamlığından Yenimahalle Kaymakamlığına atanan Meftun Dallı’nın yerine  eski Altınova Kaymakamı Yeni Çubuk Kaymakamı olarak Cemal Şahin Atandı.

Adalet, Milli Savunma, İçişleri, Maliye ve Dışişleri bakanlıklarında atamalar yapıldı.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan kararlara göre, İçişleri Bakanlığında da bazı kaymakamların yeri değişti.

Yenimahalle Kaymakamlığına Çubuk Kaymakamı Meftun Dallı, Pursaklar Kaymakamlığına Talas Kaymakamı Salih Bıçak, Çubuk Kaymakamlığına Altınova Kaymakamı Cemal Şahin, Antalya Kemer Kaymakamlığına Kiraz Kaymakamı Murat Bulacak getirildi.

Maliye Bakanlığında açık bulunan Sayıştay Başsavcılığına Muhasebat Genel Müdürü Ömer Duman’ın, Muhasebat Genel Müdürlüğüne de Gelirler İdaresi Başkanlığı Gelir İdaresi Daire Başkanı Mehmet Sarıtaş’ın ataması yapıldı.

 

Cemal ŞAHİN Kimdir ?

1970 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Elbistan’da tamamladı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1992-1994 yılları arasında İstanbul Emniyet Müdürlüğünde çalıştı. Ardından Kaymakamlık sınavını kazanarak, Malatya Valiliğinde Kaymakamlık stajına başladı. Kaymakam adaylığı kapsamında 8 ay süresince İngiltere’de dil ve meslek eğitimi aldı. Kaymakamlık kursunun ardından sırasıyla, Rize-Kalkandere, Bitlis-Güroymak, Batman- Kozluk, Karabük-Yenice Kaymakamlıklarında bulundu. 2006 yılında Altınova Kaymakamlığına atandı ve halen bu görevini sürdürmektedir. KTÜ’ de Yüksek Lisans yaptı. Kriz Yönetimi konusunda tez hazırladı. Evli ve 1 Çocuk babası.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?