logo

Çubuk Kaymakamına Veda Yemeği

Çubuk Kaymakamına Veda Yemeği

Eskişehir’in Odunpazarı İlçe Kaymakamlığına atanan Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin için veda yemeği düzenlendi.

Pursaklar’da özel bir düğün salonunda düzenlenen veda yemeğine, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, daire amirleri, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, öğretim görevlileri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, din görevlileri, esnaflar ve birçok kişi katıldı.

“KAYMAKAM ŞAHİN 1 GÜN ÖNCE 64 DEDİ ERTESİ GÜN 65 OLDU”

Şahin yemekte yaptığı konuşmada: “Çubuk halkı samimi içten, Anadolu insanı ile çalışmak benim için büyük bir onurdu. Bize her konuda yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Çubuk’ta geçen 5 yıl 8 ay süresince elimizden geldi kadar herkesime ulaşmaya ve dokunmaya çalıştık. Çubuk’un bir özelliği de Ülkemizde en fazla şehit veren ilçesi benim dönemimde de 2011 yılından 2016 yılına kadar 5 şehit verdik. Toplamda şehit sayımız 64 oldu. Sizlerinde yeni gideceğim Odunpazarı’nda bir eviniz olduğunu, her zaman kapımız açık. Hakkınızı helal edin” diye konuştu.

Veda konuşmalarının ardından programın sonunda kaymakam için davetliler arasında Çubuk hatırası olması sebebiyle hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekinildi.

#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?