logo

Çubuk Huzurevinde Bayram

ANKARA Çubuk’ta protokol bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

Çubuk Kaymakam Meftun Dallı, Belediye Başkanı Lokman Özden, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Memiş bir dizi bayram ziyaretlerinde bulundu. Huzurevi’ni de ziyaret eden protokol üyeleri, yaşlıları duygulandırdı.

Çubuk Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde başlayan bayramlaşma töreni Kaymakam Meftun Dallı, Belediye Başkanı Lokman Özden, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Memiş, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar arasında gerçekleşti. Çubuk Emniyet Müdürlüğü’nde devam eden bayramlaşma töreni, Çubuk Kapalı Cezaevi ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nda devam etti. Protokol daha sonra Huzurevi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Lokman Özden’in katılmadığı Huzurevi ziyaretinde, Çubuk Kaymakamı Meftun Dallı yaşlılarla bayramlaşıp, ellerini öptü. Kaymakam Dallı, 97 yaşındaki Nedime Sayan’ın elini öptükten sonra sohbet etti. Huzurevinin en yaşlısı olan Sayan, 2 yıl önce geldiğini ve varlıklı günlerinden söz ederken gözyaşlarını tutamadı. Huzurevi müdürü Uğur Özgün ise “Bugün bayram, biz yanınızdayız, lütfen gülümseyin” diyerek Huzurevinin en yaşlı müdavimi 97 yaşındaki Nedime Sayan’ı teselli etti.

Kaymakam Dallı’nın “Bir isteğiniz var mı?’ sorununa ise yaşlı Nedime Sayan, “Sizi makamınızda ziyaret etmek istiyorum” diye karşılık verdi. Bunun üzerine Huzurevi müdürüne sağlık açısından bir sakıncası olup olmadığını soran Kaymakam Dallı, en kısa zamanda kendisini beklediğini söyledi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?