logo

Çubuk Haber Ajansı Yeni Yüzüyle

Çubuk Haber Ajansı Yeni Yüzüyle

Çubuk Aksiyon Haber yeni ara yüzüyle yayın hayatına devam ediyor.

İnternette haber siteleri arasında hızla yükselen Çubuk Aksiyon Haber artık kullanıcılara yeni ara yüzü ile hizmet etmeye devam ediyor.

Kuruluş tarihi 2008 yılından bu yana okuyucularına, haberlerinde tarafsız yayıncılığı ile görselliğini paylaşan haber sitemiz, şimdiye kadar birçok okuyucuya ulaşarak kategorisinde birçok bilgi ve görsel paylaştı. Bundan sonra da hedefini şaşmadan, internet haber okuyucularına, kaliteli doğru kaynaklardan haberlerini yine değerli okuyucuların yorumuna sunmaya devam edecek.

Çubuk Aksiyon Haber Ajansı, 5 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ilçeye özgü, haber, fotoğraf ve video üreterek okuyucularına sunmaktadır.

Bu kapsamda haber sitemiz, farklı haber anlayışıyla yerel medya olarak ilçenin internetteki hemen hemen tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Haber sitemizdeki yenilenen tasarım, yeni görünümü, kullanıcıya, habere hızlı ve kolay erişim imkânı sağlıyor.

İnternette haber siteleri arasında hızla yükselen Çubuk Aksiyon Haber artık kullanıcılara yeni ara yüzü ile hizmet verecek.

Ve internetin vazgeçilmezi sosyal medya…

Çubuk Aksiyon Haber, Facebook ve Twitter’da büyük bir takipçi kitlesine ulaştı.

Haber sitemiz artık ulusal haber sitelerini aratmayan bir görünüme kavuştu.

Yeni tasarımımız ile haber okumayı kolaylaştıran zarif görünüm ve ergonomik yapı sayesinde ziyaretçilerimiz artık web sitemizde daha fazla zaman harcayacak.

Haber siteminiz artık daha zarif, daha modern ve daha hızlı olacak…

HEDEFİMİZ BİR GÜN HERKESİ BURADA GÖRMEK

Yenilenen ve sürekli güncellenen haber sitesinde, bundan sonra daha güzel görünüm, okuyucular için kullanımı kolay, hızlı okuma, güzel bir görünüm özelliği sağlandı.

Çubuk’un gündemini takip eden ve yine ilçenin güncel haberlerini sizlere aktarmaya devam edecek olan haber sitesi, www.cubukaksiyon.com web adresinden kolayca ulaşılabilecek.

Çubuk Aksiyon İnternet Haber Sitesi imtiyaz sahibi Müfit Onbaşı konuşmasında; “Öncelikle okuyucularımızın bize göstermiş olduğunuz ilgi, yardım ve yorumlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Günümüz teknolojisine değişime ayak uydurmak için siz değerli takipçilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, sitemizi hem güncel tutuyor, hem de sürekli yeniliyoruz. Yine okuyucularımızın ve abonelerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek böyle bir ara yüz değişimine karar verdik. Bizi ziyaret eden bütün takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Haber sitemizde sizlere kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana sizlere haberlerde tarafsız yayıncılığımız ile görselliğimizi paylaştık. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir ve doğru kaynaklardan haberlerimizi, yine siz değerli okuyucularımızın yorumuna sunacağız. Okuyucularımızın haberlere yazdıkları yorumlardan güç alarak onlara en güzel haberler sunmaya devam ediyoruz. Bizi izleyen, takip eden herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Sizleri değerli okuyucularımızı aramızda görmekten mutluluk duyar, iyi çalışmalar dileriz.

Etiketler: » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?