logo

Çubuk – Gazi Üniversitesinde Beltek Kursları Başladı

Çubuk’ta 34. Dönem 3 Aylık Kursları Çubuk Gazi Üniversitesinde (Çubuk Yerleşkesi) başladı.

Gazi Üniversitesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı işbirliği ile Gazi Üniversitesi Merkez ve Çubuk Yerleşkesi bünyesinde bulunan Fakülte ve Meslek Yüksekokulların derslik, laboratuar ve atölyelerinde yürütülen BELTEK 2 (İki) Aylık 55. Ve 3 (Üç) Aylık 34. Dönem Eğitimi başladı.

Yoğun istek gören BELTEK Kurslarında, Kursiyerlere (Katılımcılara) Uzmanlaşma, Meslek Edindirme ve Beceri Kazandırma yönüyle hizmet sunuluyor.

BELTEK Kurslarının program türü ve içerikleri her dönem, günün şart ve ihtiyaçlarına göre güncelleştiriliyor.

BELTEK Bilgi İşlem Merkezi’nin yoğun çalışması sonucu, kursiyer kayıt çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından, kursiyerlerimizle ilgili ayrıntılı listeler 02.06.2010 Cumartesi günü, yeni hazırlıklarla birlikte internet ortamında ilan edilerek, eksiksiz olarak hizmete sunuldu.

BELTEK Genel Koordinatörü Dr. Oğuz Poyrazoğlu’nun yaptığı açıklamada; “Kursiyerlerimiz, ilan edilen listelerde de görüldüğü üzere kurs yerlerine, kurs görecekleri kurum ve bölüm adlarına göre, kurslarının başlangıç tarihinde gelebilirler. Kursiyerler; BELTEK Bilgi Sistemleri’nden Kursiyer Durum Sorgulama yaptıklarında Kurs Öğretim Elemanı ve Kurs Yeri ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca, ihtiyaç duyduklarında, Birim ve Bölüm sorumluları ve görevli Destek Hizmetleri Elemanlarımızdan yardım alabilirler. BELTEK Genel Koordinatörlüğü olarak sıkıntı yaşamak istemeyen Kursiyerlerimize, kurs gününden yarım saat önce kurs yerine gelmelerini veya bir gün önceden ilgili Bölüm Koordinatörlüğünü ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum. Toplam iki bin altı yüz yirmi dört (2624) Kıymetli Kursiyerimizin hizmet alacağı bu dönem kursiyerlerimize, kurslarında başarı dileklerimizle sevgi ve saygı ile duyururum” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?