logo

Çubuk Belediye Çalışanları İftarda Buluştu

Çubuk belediyesi çalışanları, Başkan Lokman Özden’in verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen iftar yemeğinde belediye bünyesinde çalışan işçi ve memurlarla birlikte iftar yemeği yiyen Başkan Özden, Ramazan ayında mesai arkadaşlarıyla yemek yemenin mutluluğunu yaşadığını söyleyerek, çalışanlarının bereketli ve huzurlu bir Ramazan ve Ramazan Bayramı geçirmelerini diledi.

Düzenlenen iftar yemeğine Başkan yardımcıları Hacı Çelebi ve Mehmet Kuzal, Meclis Üyesi Osman Refahiyeli’nin yanı sıra tüm belediye çalışanları katılırken, katılanlar yapılan dua ile birlikte oruçlarını açtılar.

Yemekten sonra yaptığı konuşmada göreve geldikleri günden bu yana daha yaşanabilir ve Kuzeyin Yıldızı Çubuk için personelle gece gündüz el ele vererek çalıştıklarını ifade eden Özden, ilçenin her yerinde alt yapı ve yol çalışmaların olduğunu bildirdi.

Özden, ilçede daha yapacakları çok işin olduğunu belirterek, belediyenin içerisinde yaşadığı zor durumlara rağmen bugüne kadar işçinin ve memurun maaşlarını ödeme konusunda hiçbir aksaklık yaşamadıklarını kaydetti.

Özden, ‘Her geçen gün hizmet ağımızın büyümesi ve hizmetlerimizin çeşitlenmesine rağmen, bütün çalışanlarımızın özverili gayretleriyle belediye olarak tüm sorunların üstesinden gelmekteyiz. Bu özveriyi gösteren tüm personelimize ilçem adına teşekkür ederim’ dedi.

İşçilerine bayram öncesi banka promosyonu müjdesi de veren Özden, ‘Personelin daha fazla promosyon parası alabilmesi için ihaleye tüm bankalar davet edilerek rekabet ortamı oluşturuldu ve fiyatın yükseltilmesi sağlandı. Banka ile görüşmeler yapılarak bu paranın da bayram öncesi verilmesi sağlandı. İnşallah emlak vergisinden istediğimiz sonucu alırsak, Kasım ayında da ikramiye vermeyi planlıyoruz’ diye konuştu.

Etiketler: » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?