logo

Çubuk Alperenlerden Fetih Kutlaması

Çubuk Alperenlerden Fetih Kutlaması

Çubuk Alperen Ocağı tarafından Fetih Kutlaması şöleni yapıldı.

Çubuk Şehir İlçe Merkezi Atatürk Parkında yapılan şölene Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın Topcu, BBP Çubuk İlçe Başkanı Mahmut Yazıcı, BBP Kadın kolları Başkanı Şule Demirkale, Sanatçı Hasan Sağındık, Osman Öztunç, Ankara Milletvekili adayları ve çok sayıda partilinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Program açılış, saygı duruşu, şiir okunması, Alperen seğmen ekibi gösterileriyle devam etti.

BBP Genel Başkanı Yalçın Topcu konuşmasında; “Siyasetçilerin birbirlerine ağır eleştiri ve hakaret etmesine aldırmayın. Bir oyunuz var. Bilinçli bir şekil de onu verin, yarın öbür gün komşunuzla, eşinizin, dostunuzun yüzüne bakamayacağınız hareketlerden kaçının, Çünkü bu siyasetçiler yarın meclise girdiğinde birbirleriyle kanka, sarmaş dolaş olacaklar. Çubuk’ta her evden bir oy, Çubuk’ta eksiksiz oy istiyorum. Bu milletin artık Alperenleri İktidara taşımanın zamanı gelmiştir. Anadolu’nun çocukları Alperenler meclise girerek milletin iradesini taşıyacaklar” diye konuştu.

Çubuk Alperen Ocak Başkanı Ahmet Yalçın Yazıcı’da konuşmasında; “Zulmün kaleleri yıkıldığından beri İstanbul bizim oldu olalı hiç bitmedi, Müslüman Türk’e duyulan kin, haklıydılar biz Türk milleti tarihte zulüm krallıklarını yıkmamış mıydık. Biz Alperenler şimdilik fatih ve ulubatlıları hayırla yad ediyoruz. Ama aynen Ulubat’lının surlara diktiği sancağa bu sefer Ayasofya’nın bütün kubbelerine dikmeyi bekliyoruz. Alemlere rahmet peygamberinin hadisi şerifine konu olmuş bu güzel günde sizlerle birlikte olmanın onurunu yaşıyoruz. Katılımınızdan dolayı siz değerli ilçe halkına teşekkür ederiz”dedi.

Daha sonra sanatçı Hasan Sağındık ve Osman Öztunç konseriyle ilçe halkı keyifli saatler geçirdi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?