logo

Çubuk Alperen Ocaklarından Geleneksel İftar Yemeği

Çubuk Alperen Ocaklarından Geleneksel İftar Yemeği

Çubuk Alperen Ocakları geleneksel iftar yemeği programını gerçekleştirdi.

Çubuk Alperen Ocakları Başkanı Salih Akgönüllü, programlarına katılan herkese teşekkür ederek, Muhsin Yazıcıoğlu’nun gösterdiği çizgi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Yanar, iftarda yaptığı konuşmada, Muhsin Yazıcıoğlu’nun insana yaptığı yatırımın bugün meyvesini vermeye başladığını belirterek; “İşte bu hareket, ehli sünnet Müslümanlığının, birliğinin, yegane hareket noktası ve teminatıdır. Gençlerin burada böylesi güzel bir organizasyon yapacak noktaya gelmesi bizleri çok memnun etti. Gerçekten bizlere verilmiş güzel bir ders. İnşallah Çubuk ile ilgili yaptığımız yanlışları telafi edeceğiz” diye konuştu.

Alperen Ocakları Ankara İl Başkanı Mehmet Zait Ayan Çubuk Alperenler Ocağının en zor dönemlerde bile dimdik ayakta durduğunu söyledi.

Alperen Ocakları Çubuk Şubesince Gizemli Bahçe açık hava kır düğünü ve restaurant salonunda verilen iftar yemeğine, BBP Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar ve Alperen Ocakları Ankara İl Başkanı Mehmet Zait Ayan ile çok sayıda davetli katıldı.

#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?