logo

Çubuk Ak Partiden Gövde Gösterisi

Çubuk Ak Parti Adayı Dr. Mustafa Özden ve Ak Parti Teşkilatı ile Sanayi Esnafını gezerek gövde gösterisi yaptı.


Ak Parti Çubuk Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Özden Çubuk esnafı ile bir araya gelmek için başlattığı esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Çubuk Sanayisinde bulunan esnafını tek tek ziyaret eden Özden ve Ak Parti Teşkilatı dükkân dükkân gezerek esnaflara “hayırlı iş, bol kazanç dileğinde ve dua, destek” talebinde bulundu. Sanayi Esnafı ziyaret esnasında Özden ‘e seçildiğinde de kendisini burada görmek istiyoruz talebinde bulundu. Özden’in cevabı ise “Buradan basın aracılığı ile de sizlere söz veriyorum kayıt altına alabilirler. Her zaman yanınızda olacağım ve beni seçimden de sonra burada göreceksiniz.” dedi.

İş yeri sahipleri ve çalışanları ile tokalaşarak bir süre sohbet eden Özden, “Sizlerin ve vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda mutlu ve huzurlu yaşamaları için çalışacağız” dedi.

Özden’i yanlarında görmekten mutlu olduklarını belirten esnaf, bu ziyaretleri ile de Ak Parti Adayı Özden’in bizleri önemsediğini görmek bizleri mutlu etmiştir kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?