logo

Çubuk Ak Parti İlçe Teşkilatı İftarda Buluştu

Çubuk Ak Parti İlçe Teşkilatı İftarda Buluştu

Çubuk Ak Parti İlçe Teşkilatı İftarda Buluştu

Çubuk Ak Parti İlçe Teşkilatı iftarda Belediye Düğün Salonunda bir arada oruç açtı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Haluk İpek, bölgeye Yıldırım Beyazıt Üniversitesi açıldığında, Çubuk için çok daha farklı olacağını kaydetti.

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen iftar programına, İpek’in yanısıra, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkan Yardımcıları Hacı Çelebi, Mehmet Kuzal, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

İpek, programda yaptığı konuşmada, Çubuk’luların AK Partiye büyük bir destek verdiğini belirterek, “Biz Çubuklulara ne kadar hizmet etsek azdır. Her zaman çıtayı yükseklerde tutmuşlardır. Çubukta, dokuz yıl öncesi ile bugün arasında çok büyük değişiklikler oldu. Gerçekten ilçeye çok büyük hizmetler ettik. Bu dokuz yılı gerçekten hizmet anlamında çok dolu dolu geçirdik. Çubuk Belediye Başkanımızla, Ankara Büyükşehir Belediyemizle ve milletvekillerimizle birlikte çok çalıştık. Bir yıl sonra Yıldırım Beyazıt Üniversitesi de açılacak, işte o zaman gerçekten buralar çok daha farklı olacak” dedi.

 Türkiye’nin her geçen gün bölgesinin lideri ve dünya lideri olma yolunda ilerleyen bir ülke olduğunu vurgulayan İpek, şunları söyledi:

“Biz güçlendikçe, bir araya geldikçe, biz çalıştıkça, seçimlerde başardıkça, Parlamentoda büyük çoğunluk oluşturdukça, bütün dünyada atacakları her adım için Başbakanımızın ağzından çıkacak söze bakacaktır. Bu yüzden birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz ve çok çalışacağız. Daha önümüzde yolumuz var. ”

Erdöl de Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nden sonra bu ilçeye yapılabilecek en büyük yatırımın, jeotermal alanda yapılan yatırım olacağını söyledi.

Erdöl, “Gerçekten çok Çalışkan bir belediye başkanınız var. Artık burada Üniversite ile birlikte sağlık alanında önemli yatırımlar yapılabileceği gibi turizm anlamında da çok önemli yatırımlar yapılacaktır” diye konuştu.

Başkan Özden ise genel seçimlerde Çubuk’un AK Parti hükümetine yüzde 74 gibi büyük bir oy verdiğini hatırlatarak, “Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece ilçemizde çok güzel gelişmeler yaşanıyor. İlçemizde aldığımız yüzde 74’lük oy oranı da bunun sonucudur. Göreve geldiğimiz günden beri hep birlikte hareket ettik” dedi.

İftar yemeğinin ardından dualar edildikten sonra Belediye Başkanlığına geçen İpek ve beraberindeki heyet, burada Başkan Özden ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Geçtiğimiz hafta ilçede yaşanan afette mağdur olan bir grup üretici, sorunlarını İpek’e ilettiler. İpek, konunun takipçisi olacağını kaydetti.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?